Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Kullanım Tüyoları..

Mustafa Anil

Önerilen Mesajlar

alperen ne diyon sen ya ön cam nasıl titriyor :D

maraba arabası normaldir :D

Ön cam olur mu yahu; ön cam titrer mi hiç. Bildiğin dikiz aynası müzikle göbek atıyor; çok eğleniyor ama hakkını vereyim :)

ya hacılar etmeyin... dikiz aynası kendi kendine nasıl titreyecek?.. ön cama monte sonuçta.. ön cam titremeden dikiz aynası bağımsız olarak nasıl titresin? kaldı ki yoğun bass vuruşları olan bir şarkı açıp ön cama bi dokunun isterseniz.. o zaman ön cam mı yoksa dikiz aynası mı anlarsınız..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sag taraftaki biraz fazla çalkalıyor digeri normal ama :D

Ne sağı solu olum; dikiz aynası. Arabanın içinde ortada olur; arkana bakarsın hani :D

Sağol Sabri.

ohoooooo daha dikiz aynasında haberi yok bi de bana ne öncamı filan diyor... kimlerle konuşuyoruz abi burda yaaa? :muha: :muha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alperencim ayna put gibi mi duruyor orada? elini atınca oynatıyorsun değil mi?

Oynak olan ön kısmı titriyor cama bağlandığı kısmı değil.

yahu sevgili abim, diyorum ki, ayna, bağımsız olarak, hangi etkenle oynayacak? ben de biliyorum oynak kısmı olduğunu.. yani orda asılı duran aynaya hoparlörden çıkan hava akımı mı, ses dalgası mı, ne vuruyor da oynuyor? ki ben bizzat merak edip denedim, bass vuruşlarında ön cam titreşiyor hafifçe.. tabi dikiz aynası da ön cama sabitlenmiş olduğundan o da titreşmeye başlıyor. aynada eklem yeri olduğundan (oynak yer) orada titreşim daha fazla hissediliyor.. kapiş?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ses ayarlarını optimizeye ayarlarsanız baslar ön cama vurmaya başlar be ön cemlardaki ampedans iç orta dikiz aynasını titretir..Şu andaki DAB sistemde baslar subcenter olmadığından dengesiz ve çok kuvvetli çıkıyor..O yüzden basların yoğun olduğu şarkılarda iç orta dikiz aynası titreme yapıyor...Bende de var....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynada titremeyi bende hissediyorum. Birde 2-3 günde bir aynanın ayarı bozuluyor sanki. Yukarı aşağı bir oynama yapmak zorunda kalıyorum.

Aynen Engin abi bu sabah düzelttim yine dedim acaba dik mi oturdum bu sefer :D güneş vuruyordu ön cama sıcaktan genleşmeyle oynamış olabilir :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ses ayarlarını optimizeye ayarlarsanız baslar ön cama vurmaya başlar be ön cemlardaki ampedans iç orta dikiz aynasını titretir..Şu andaki DAB sistemde baslar subcenter olmadığından dengesiz ve çok kuvvetli çıkıyor..O yüzden basların yoğun olduğu şarkılarda iç orta dikiz aynası titreme yapıyor...Bende de var....

hay ağzın bal yesin, Aydın abi olay bu işte...

Aynada titremeyi bende hissediyorum. Birde 2-3 günde bir aynanın ayarı bozuluyor sanki. Yukarı aşağı bir oynama yapmak zorunda kalıyorum.

Aynen Engin abi bu sabah düzelttim yine dedim acaba dik mi oturdum bu sefer :D güneş vuruyordu ön cama sıcaktan genleşmeyle oynamış olabilir :)

ulan arkadaş ben de diyorum ben mi her seferinde yamuk yumuk oturuyorum da bu aynanın ayarı bozulup duruyor.. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tama işte Alperen; Bora da cam titriyor demiyor ki; ayna titriyor diyor.bende öyle diyorum.

her ne kadar klavye sürçmeleri olsa da yazılan açık sanırım abi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.