Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Paypal Türkiye'den çekiliyor (ve Tekrar Geri Geliyor)

Önerilen Mesajlar

buda ebaydan kartla alışveriş sonrası gelen mesaj, ebay paypal altyapısıyla alışveriş yaptırıyor ama paypal izin vermiyor :)

"***** nolu kartla PAYPAL *SSHEBAL firmasinda 13:05 de yapilan 372.69 TL islem bilginiz disinda ise KAPAT 9690 yazip 4402ye iletirseniz,kart kapatilacaktir"

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Ozan Kar said:

buda ebaydan kartla alışveriş sonrası gelen mesaj, ebay paypal altyapısıyla alışveriş yaptırıyor ama paypal izin vermiyor :)

"***** nolu kartla PAYPAL *SSHEBAL firmasinda 13:05 de yapilan 372.69 TL islem bilginiz disinda ise KAPAT 9690 yazip 4402ye iletirseniz,kart kapatilacaktir"

Ben paramı banka hesabımagönderdim az evvel. Hesabı açmışlar yeniden.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aliveli.com* un verdiği garantiyemi güveneyim paypala mı?

*:örnek, herhangi bir yer yani.

Aliveli den aldığın ürün şaibeli olur zaten niye ordan alıyorsun? Ebay den al, Amazon'dan al. Çözüm tükenmez pek.

Paypal dışı ödemeye almayan da var tabi.

Varsa böyle siteler kötü tabi. Ben hiç denk gelmedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

27 dakika önce, Servet Özkan said:

Aliveli den aldığın ürün şaibeli olur zaten niye ordan alıyorsun? Ebay den al, Amazon'dan al. Çözüm tükenmez pek.

Varsa böyle siteler kötü tabi. Ben hiç denk gelmedim.

Garip şekilde var :D Özellikle zor bulunan mallar için

http://www.jawashop.com/

Screen Shot 2016-06-08 at 21.13.15.png

Screen Shot 2016-06-08 at 21.15.35.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 saat önce, Ozan Kar said:

ben kendimi USAda gibi gösterdiğim hesapla ödeme yaptım bugün.

Ama eskiden karttan direk USD çekme seçeneği vardı onu yapamadım, baktım mail atın filan demişler attım ama bi sonuç yok şimdilik.

Banka hesabı, kredi kartı olarak bizim bankaları verdin emme?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

53 dakika önce, Semih O. said:

Vay anasını iyimiş. Amerikanya'da bir adreste ikamet ediyor gibi kayıt oldun sadece yani. :yemek:

aynen :) ama şöyle bi sorun var, adresi paypal üzerinden göndermek gerekirse orda da sadece USA adrese izin veriyor. Yaptığım ödemede adres ihtiyacı yoktu sorun olurmu bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Forum temasının ödemesi gelmişti. O da sadece paypal ile ödeme alıyor.

TR hesabı ile ödeyemedim içine giriş bile yapamıyor :D 

Yeni kayıt olayım dedim yine hata verdi tabi. VPN ile USA üzerinden hesap açtım bu sefer ykb kartını kabul etmedi. İş bankasını etti, satın almış oldum sonuç olarak.

Bu arada ödeme ekranını vs de VPN üzerinden yapmak zorunda kaldım normal durumdayken hata oluştu diyor işlem yapmıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Yakup Çağatay said:

Bu arada ödeme ekranını vs de VPN üzerinden yapmak zorunda kaldım normal durumdayken hata oluştu diyor işlem yapmıyor.

Bende bu olmadı, TORdan kayıt olduktan sonra her şeyi normal yaptım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.