Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

C-max 2013 Kamera Procesi

Murat Kav.

Önerilen Mesajlar

23 saat önce, Yakup Çağatay said:

Ooo plakalık iptali yapmış C-max :P Sisler yanıyor mu? :zha: 

Ama sadece arka, ön tarafa hala plakalık ile :) 

Son olarak da en başta çizdiğimiz krokiye son şeklini verelim ..

2016-02-28_12-07.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cok kıskandım murat kardeşim kalan çeyizi istiyom yoksa sacını başını yolarım.

On ‎28‎.‎02‎.‎2016 at 12:09, Murat Kavuk said:

Ama sadece arka, ön tarafa hala plakalık ile :) 

Son olarak da en başta çizdiğimiz krokiye son şeklini verelim ..

2016-02-28_12-07.jpg

cok kıskandım cokkkkkk.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 saat önce, irfanhasra said:

murat kardeşim kalan çeyizi istiyom yoksa sacını başını yolarım.

İrfan hocam, fazla modülü bir kaç parça karşılığında bir arkadaşa kaptırdık. Elimde maalesef modül kalmadı. Ama ayarlarız bir şekilde. Tesisat ile ilgili her şeyi çözdük. Sadece yeşil soket'e çözüm yok şimdilik (yeşil soket ana tesisat ile geliyor, o bana Polonyadan gelen takım ile gelmişti).

soket.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

48 dakika önce, Özer Aksu said:

Ben de navili ekran almak niyetindeyim ama bu polonyalılar laftan anlamıyor. Adama paypal diyorum o ne diyor. Bu konuda yardımınıza ihtiyacım var murat hocam

Polonyalılar PayU kullanıyor. Ama hepsi değil. Şu linkteki kabul ediyor mesela. 

http://allegro.pl/ford-focus-mk3-2-0-st-wyswietlacz-bm5t-18b955-dc-i5718192517.html

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21 dakika önce, Özer Aksu said:

Parça numarası AM5T18K811CE olan panel lazım navi sd kart girişli onu bulamıyorum. Ekran trden de bulabilirim ama bu panel olmadan işe yaramıyor56d9a5b26dbb4_T2eC16F!ykE9s7tw!MBR--of0j

Özer merhaba, normalde bu panel olmadan da menü içerisinden naviye giriş yapabilirsin, C-Max lerde öyle oluyor. Ama navili panel daha yakışıklı tabi :)

Bence almışken Sony navi panel almak daha mantıklı...

Polski'ler biraz sorunlu maalesef :)

Herhalde en sonunda kafam bozulacak atlayıp gidicem Polonya'ya, toplu parça alışverişi yapacağım. Yol masraflarımı karşılasın forumdaşlar kendimi feda edeceğim artık ne yapayım :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu said:
Özer merhaba, normalde bu panel olmadan da menü içerisinden naviye giriş yapabilirsin, C-Max lerde öyle oluyor. Ama navili panel daha yakışıklı tabi [emoji4]

Bence almışken Sony navi panel almak daha mantıklı...

Polski'ler biraz sorunlu maalesef [emoji4]

Herhalde en sonunda kafam bozulacak atlayıp gidicem Polonya'ya, toplu parça alışverişi yapacağım. Yol masraflarımı karşılasın forumdaşlar kendimi feda edeceğim artık ne yapayım [emoji4] 

Benim aracın navigasyonlu versiyonları bu panelle geliyor sony görüntüden ibaret o kadar paraya değmez bence. 5" ekran için satan olursa alabilirim çerçeve içinse @Kaan Yagizer abiden parçanın kendisini siparişle getirtebilirsek süper olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hepsini Sony olarak Polski'den bakabilirsin...

@Özer Aksu

Bakıyorum fiyat konusunda da gel gorki polonyalilar paypal bilmiyor 120 ile 150 zlt kargo parası 50 zlt paypal parası istiyorlar

Yani 800 zlt set +120 zlt yol +50zlt paypal

970 zlt patlıyor oda 730 tl gibi bir rakam ediyor gümrük el koyması da ayrı mesele

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Özer Aksu said:

Bakıyorum fiyat konusunda da gel gorki polonyalilar paypal bilmiyor 120 ile 150 zlt kargo parası 50 zlt paypal parası istiyorlar

Yani 800 zlt set +120 zlt yol +50zlt paypal

970 zlt patlıyor oda 730 tl gibi bir rakam ediyor gümrük el koyması da ayrı mesele

PayU üye olsana aynı şey...

Ben hep kredi kartı ile alışveriş yapıyorum Allegro dan. Bir sıkıntı yaşamadım, üstelik rakamlar hep büyüktü.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Özer Aksu said:

Gümrük te sorun yaşamadın mi peki nasıl alabildin

Gümrük el koymaz, kendi payını alır :)

Genelde yolcu beraberi geliyor, bir kaç kez kargo ile gümrüğe takılmadan geldi şansa.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.