Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Bu arada reno'da gördüğüm ve tecrübe ettiğim şu durumu var;

malzeme hissi kalitesi kesinlikle iyi..Kötü asla değil fakat eskimeye ve yıpranmaya çok müsait ... Buna okey derseniz eğer sorun olmaz malzeme konusunda..63231.gif

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar ben bugüne kadarki tüm videolarda Mytouchun arayüzlerini gördüm ama hiç Sony Müzik sistemli ekranın ara yüzünü göremedim,acaba o nasıldır?Bilen,gören,duyan var mı? Kesinlikle şimdikinden daha iyi olduğuna eminim ama nasıl bişeydir merak ediyorum açıkçası....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sony hariç hepsi var zaten.

Buarada 1.6 motorlu C sınıfı araca istersen dünyayı koy 63 felan hertürlü fazladır...

E o zaman Titanyum X +Sunroof+Otomatik Park Sensörü 63 OOO yapmaz dediğimde niye kızıyorsun ki? C sınıfı ama Full hangi araba 63 Bine satılıyor şu anda?Sadece Focus 3!! Ama bana göre Full falan da değil zaten,videodaki gibi olsa belki kabul edersin-ki yine kabul edilmez,MyTouch olursa belki...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.