Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bayilik Yapılandırması - Premium - Ford Store

Kaan Yagizer

Önerilen Mesajlar

portakal suyu 

kesmez, bu kadar kolay kanmam :)

Premium araç sahiplerine tabi ki "Premium" hizmet sunulacak.  @bamya jantlı'lara hala kötü davranılacak olsa da -parama geçer hükmüm- diyen müşterilere kuşkusuz ViP hizmet verilecek. 

çok volkswagen gördüm sizi Sir, sorry :yemek:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi birşeyler yazmak istiyorum ama yanlış anlaşılmaz umarım. Kusura bakmayın "alışmadık g**te don durmaz " diye bir atasözü vardır. Ford bayiilerinin bünyesi Premiumluğa uygun değil bana sorarsanız. Bunun için her şeyin ama her şeyin mekanlardan başlamak üzere standardize edilmesi lazım. Yanlış anlaşılmasın Şahsuvarı hariç tutuyorum  en yeni en premium görünen en temiz en modern bayii (ki Maltepe biraz köhne görünürdü maalesef) .

Türk insanının en uzak olduğu kavram: Standart. Bir türlü buna kafamız basmıyor. Premium olmak için en önemli şart standardizasyon bence. Yani satın alımın servisin her anı standardize edilmiş olmalı..

İşiniz çok zor Allah kolaylık versin. Düşünüyorum da Anadolu yakasında Pendik Şahsuvar premium olmayı en hakeden plazalardan biri 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi birşeyler yazmak istiyorum ama yanlış anlaşılmaz umarım. Kusura bakmayın "alışmadık g**te don durmaz " diye bir atasözü vardır. Ford bayiilerinin bünyesi Premiumluğa uygun değil bana sorarsanız. Bunun için her şeyin ama her şeyin mekanlardan başlamak üzere standardize edilmesi lazım. Yanlış anlaşılmasın Şahsuvarı hariç tutuyorum  en yeni en premium görünen en temiz en modern bayii (ki Maltepe biraz köhne görünürdü maalesef) .

Türk insanının en uzak olduğu kavram: Standart. Bir türlü buna kafamız basmıyor. Premium olmak için en önemli şart standardizasyon bence. Yani satın alımın servisin her anı standardize edilmiş olmalı..

İşiniz çok zor Allah kolaylık versin. Düşünüyorum da Anadolu yakasında Pendik Şahsuvar premium olmayı en hakeden plazalardan biri 

ben başkada bir plaza göremiyorum zaten... bir bildiğim ataşehir ve istinye var. onlarda "vizyon" olarak ---kusura bakmasınlar ama--- bu olaya çok uzaklar!

ama popo biraz şekle girer, donda kalitelisinden alınırsa, neden olmasın :smiley2k:

Mert Yürüyen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben başkada bir plaza göremiyorum zaten... bir bildiğim ataşehir ve istinye var. onlarda "vizyon" olarak ---kusura bakmasınlar ama--- bu olaya çok uzaklar!

ama popo biraz şekle girer, donda kalitelisinden alınırsa, neden olmasın :smiley2k:

Ataşehir'i unut Anadolu'dan başka yer düşün bari  :D Cenk abi iyi analiz etmiş; daha ne kadar ipucu verilecek :zha: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

...an itibarı ile -dedikodu- mode:ON

Premium yetkisi (görünen o ki) tüm Türkiye'de 5 (beş) noktaya verilecek gibi (bence) , İstanbul'da iki (Avrupa - Asya) , Ankara, İzmir ve Antalya'da da birer bayi. O kadar ama... sergileme / showroom vs. standartlar dosyasına da göz atma ihtimalim oldu, okuduklarım için -sert- yorumunu yapabilirim (harbi hardcore olmuş) jumbo ekranda konfigratörler vs.vs. 

Planlanan şekilde giderse (yani beş nokta) standart sağlanır, 81 bayi'ye yayılırsa da kesin b*k* çıkar. Katılıyorum  :)

...ilerlerken göreceğiz artık. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayrıca bu olay Türkiye'ye özgü değil malum Ford Store'lar açılacak demiştim haberlerde zamanla tüm ülkede sayısı artacak. Bizim için sistem azcık daha farklı olacak. Tutar tutmaz, olur olmaz göreceğiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayrıca bu olay Türkiye'ye özgü değil malum Ford Store'lar açılacak demiştim haberlerde zamanla tüm ülkede sayısı artacak. Bizim için sistem azcık daha farklı olacak. Tutar tutmaz, olur olmaz göreceğiz.

Aynen, Blue Ovaller ve o noktalardaki Ford Store'ler Avrupa'da zaten bir yılı aşkındır faal durumda, bizimkiler sistemi T.C'ye taşıyorlar (an itibarı ile) ... Yakup'un belirttiği gibi fikir bize ait değil.   http://merchandise.ford.com/category/brand-blue-oval 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ataşehir'i unut Anadolu'dan başka yer düşün bari  :D Cenk abi iyi analiz etmiş; daha ne kadar ipucu verilecek :zha: 

benim için şu hali ile de şahsuvar zaten premium, ha kaan abi "artık kapıdan sokmayacam lan seni bamya" gibi tavır takınmış olsa da öpüşür --bunada çok kızacak yine--  barışırız :öp:

burada patronların olaya bakışıda önemli... şüphesiz bir prestij getirecek, ama adam "lan ben zaten satıyorum, yemişim piremiyumunu" derse zaten hikaye başlamadan biter...

ayrıca otosan, bu premium'ları sadece otokoç bünyesinde de düşünüyor olabilir vs vs vs... 

altımızda focus, gelmişim premium muhabbeti yapıyorum, te allaamm...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yalnız şu da var lokasyon da önemli. Hani Kaynarcada premium olmaz ki. Gidip gelene kadar göbeğin çatlıyor. Ben dibindeyim nasıl gideceğim diye kara kara düşünüyorum. Şunu Soğanlık tarafına hadi bilemedin Kartal Pendik arasına yapaydınız eyidi :) 

Bence Boğaz hattı olmadı Bağdat caddesi taraflarında olması lazım. Adam Nakkaştepede oturuyor GT40ı var veya Mustangi var. Servise tamam kendi gitmeyecek ama Fordun elemanına verir mi resmen şehirlerarası yol :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yalnız şu da var lokasyon da önemli. Hani Kaynarcada premium olmaz ki. Gidip gelene kadar göbeğin çatlıyor. Ben dibindeyim nasıl gideceğim diye kara kara düşünüyorum. Şunu Soğanlık tarafına hadi bilemedin Kartal Pendik arasına yapaydınız eyidi :) 

Bence Boğaz hattı olmadı Bağdat caddesi taraflarında olması lazım. Adam Nakkaştepede oturuyor GT40ı var veya Mustangi var. Servise tamam kendi gitmeyecek ama Fordun elemanına verir mi resmen şehirlerarası yol :D 

Bağdat caddesi olacaktı zaten, ben niye orası olsun ki, Nişantası olsun demiştim zamanında ama STORE olsaydı böyle olacaktı yani yeni bir yer açmaktan vazgeçmişler. Ayrıca bağdat caddesinde araba satan yer var mı premium olarak ? O da ayrı konu... Alfa Romeo var işte yalandan o nasıl iş yapıyor onu da anlamıyorum, hep aynı arabalar var önünde :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Customer Clinic can'dır, "c.c" yapmadan sadece kendi doğrularımızı bilebiliriz, c.c yapınca da son kullanıcı ne düşünüyor? onu öğreniriz. kendi adıma c.c'e inanırım, hele geniş katılımlı (havuzun istatistiki değer oluşturacak sayıda kişi ile oluşturulduğu durumlarda) c.c data'sı masaya konuyorsa o sonuçlara kim hayır diyebilir ki? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence en iyi yöntem: Tam donanımlı mobil prezentabl elemanlar . Müşterinin ayağına gider sunum konfigürasyon satın alma işlemleri orada olur. Araba çekici ile istenen lokasyona teslim edilir. Servis için araç istenen adresten çekici ile alınır çekici ile teslim edilir. 

Plazada yine her şeye rağmen ben geleceğim diyen için premium odası  olsun tabii :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Bayilik+Yapılandırması+-+Premium olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.