Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Kolçak - Kol dayama Focus 3 için

Volkan Bilezikçi

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Bana uygulanamıyor dendi...Sunulmuyorda olabilir..Bunun nedeni ne acaba? Halbuki saçma bişey...Sunulması lazım....Bu arada otomatik vitesin vites kolu bana çok kaba geldi...

kullanan birisi olarak söylüyorum, bence hiç kaba değil.. kısa, kalın olması nedeniyle kaliteli ve tok bir his yaratıyor. renault ve opellerdeki gibi ince demir çubuğun üzerine oturtulmuş bir topuzdan ibaret olmaması şık gösteriyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

kullanan birisi olarak söylüyorum, bence hiç kaba değil.. kısa, kalın olması nedeniyle kaliteli ve tok bir his yaratıyor. renault ve opellerdeki gibi ince demir çubuğun üzerine oturtulmuş bir topuzdan ibaret olmaması şık gösteriyor.

Vites üzerindeki + - tuşları klasik tiptrnonikten sonra değişik geldi bana. Sizce kullanışlı mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

çok sık kullanmadım ama yine de kullanımı kolay geldi bana.. açıkçası vitesi ileri ittirmekten geri çekmekten daha basit. elinizi vitesin üzerinde tutmanız yeterli..

Alperen G. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Dün servise gittim aracın birkaç şeyini göstermek için. Bu arada kolçak da taktırayım dedim. Ustabaşı dedi ki: "Abi Focus 3'ler için kolçak çıkmadı daha. Şu an satılan kolçaklar, montaj olarak uyuyor doğrudur, ama FOCUS 2 için yapılan yan sanayi kolçağın aynısı. Sadece alttaki aparatını değiştirdiler. Focus 3'lerde ön koltukların arasındaki boşluk, 2'dekine göre daha fazla. Bu kolçağı taktırırsan hoş durmayacak. Bence sabret, birkaç zaman içinde mutlaka Focus 3 için olanı çıkacaktır"

Buradan kolçak taktıran arkadaşlara sesleniyorum, var mı bu işin aslı astarı? :)

bende f3 için kolçak taktırmak istedim..ford servisinde ki usta aynı sözcükleri bana da söyledi..sabretmek gerek f3 kasa sı yeni olduğu için yedek parça sıkıntısı yaşanabiliyor..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben pek beğenmedim o kolçakları canlı canlı gördüm takılmasını,koca koca vidaları arabanın konsolunu delerek sabitliyorlar kolçağı..Pek şık durmuyor,ayrıca sanki biraz abansan kırılacak gibi duruyor....Bide yüksek kalıyor,kolunuzu dayadığınızda kolunuz yukarda kalıyor...Ama bana yeter diyosanız bişi diyemem...Ben olsam orjinaline en yakın olanı taktırırdım,o da daha çıkmadı..Orjinali olsun derseniz sanırsam ortadaki konsolu komple değiştirmek lazım ki o da byağı bir paradır kanımca....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Forumda gördükten sonra aklım takıldı atladım otokoca gittim nasıl olur diye monte edilmeden yerleştirdim allta kalan bardak koyma bolgesini ve monte edilen yerdeki küçük cebi işlevsizleştiriyor vazgeçtim birde vidalama sıkıntısı olacak ilerde sıkılıp cıkarmaya kalkarsam ordaki delikler benim canımı sıkar buda fotoğrafı:

post-1382-0-69248800-1325872093_thumb.jp

post-1382-0-16006800-1325872102_thumb.jp

Aybars Altay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Forumda gördükten sonra aklım takıldı atladım otokoca gittim nasıl olur diye monte edilmeden yerleştirdim allta kalan bardak koyma bolgesini ve monte edilen yerdeki küçük cebi işlevsizleştiriyor vazgeçtim birde vidalama sıkıntısı olacak ilerde sıkılıp cıkarmaya kalkarsam ordaki delikler benim canımı sıkar buda fotoğrafı:

post-1382-0-69248800-1325872093_thumb.jp

post-1382-0-16006800-1325872102_thumb.jp

Bence çok emanet duruyor,bizde bi tabir vardır cuk oturmuş diye,işte bu oturmamış
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bence çok emanet duruyor,bizde bi tabir vardır cuk oturmuş diye,işte bu oturmamış

Arabaya monte edilen yer plastik zaten onuda yazmayı unutmuşum kırılma olasılığı yüksek daha güzel daha işlevsel birşey çıkarsa piyasaya anca düşünürüm

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yukardaki kolçağın bej rengi olanlarıda çıkmış sanırım. Style olanlar için;

http://www.sanalpaza...cak__isp2067270

Birde böyle birşey gördüm sadece kol dayama gibi görünüyor.

http://www.sahibinde...46498935/detay/

Bu ilanda yazdığına göre süngerden ölçüye göre kesip biçip üzerine deri yada kumaş kaplıyorlarmış. öyleyse çok para istiyorlar, o ebattaki süngerin maliyeti nedir ki.(Sünger ürettiğimiz için) Sadece kol dayama olarak kullanmak isteyen olursa bu süngerden yapılan şekilde, isteyen arkadaşlara süngerini temin edip gönderebilirim. kendinizde bir döşemeciye deri yada kumaş kaplatabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yukardaki kolçağın bej rengi olanlarıda çıkmış sanırım. Style olanlar için;

http://www.sanalpaza...cak__isp2067270

Birde böyle birşey gördüm sadece kol dayama gibi görünüyor.

http://www.sahibinde...46498935/detay/

Bu ilanda yazdığına göre süngerden ölçüye göre kesip biçip üzerine deri yada kumaş kaplıyorlarmış. öyleyse çok para istiyorlar, o ebattaki süngerin maliyeti nedir ki.(Sünger ürettiğimiz için) Sadece kol dayama olarak kullanmak isteyen olursa bu süngerden yapılan şekilde, isteyen arkadaşlara süngerini temin edip gönderebilirim. kendinizde bir döşemeciye deri yada kumaş kaplatabilirsiniz.

Yusuf hazır süngerden konu açılmışken araba yıkamada sünger kullanmak doğrumudur?Doğru ise nasıl sünger kullanalım ki arabamız çizilmesin diye sorayım sana....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Microfiber çıktı mertlik öldü, şöyle bir şey en ideali: http://www.meguiars.com.tr/product_info.php?3_20&products_id=80

Sünger için de doğal sünger olması iyi olurdu, ama onu da bulmak pek kolay değil, ayrıca ucuz da değil

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.