Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.0 Ecoboost Tanıtımı & Üretim Başladı ! - Made in Germany

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bana titanium, X paket , sunroof, otomatik park , 180lik EB, siyah, HB çok yakışır ; alır almaz da büyük kanat, SONY ve 18 jant modları yaparım istediğim araba olur da 320d parasına malolur o zaman

Aynı arabayı 55 bin liraya buldum ben ama kimse almadı (2011)..Siteye de yazdım..Beyfendiiiiiiiii

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynı arabayı 55 bin liraya buldum ben ama kimse almadı (2011)..Siteye de yazdım..Beyfendiiiiiiiii

55bin hem de ikinci el benzinli bir focusa :P

Benim pis-kolojik sınırım 35 bindi . Bu fiyat artışlarıyla sınırımı 44e çıkardım. 44bin içinde öneri sununuz (kredili ;) )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

55bin hem de ikinci el benzinli bir focusa :P

Benim pis-kolojik sınırım 35 bindi . Bu fiyat artışlarıyla sınırımı 44e çıkardım. 44bin içinde öneri sununuz (kredili ;) )

Sıfır tabi ki yaw :) 2012'deydik ama 2011'idi

Cenk abi sen bile hala 2.el benzinli diyorsun ya, her donanım var ve ecoboost kaç para olacaktı ki ? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

55bin hem de ikinci el benzinli bir focusa :)

size örnek.. bende enfazla 45 diyordum..sonuç 56 oldu..bilmem size nekedar yardımcı olur.. :P .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugun itibariyle 1.0 ecoboost titanium Almanya`da 23605 euro,tl ye cevirdigimizde nerdeyse 56.000 lira yapiyor.Sanirim 48.000 e simdi 1.6 titanium almak cok daha mantikli!!

Ona bakma hocam fark'tan giderek fiyatı düşünmek gerek :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.