Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Istanbul Autoshow Mayıs 2015

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

...zaten ayar yapar, biz seninle birlikte gideriz Yakubum ... diğer arkadaşlar "halk" günü gitsin (fuar'a) ... ne işimiz var o kalabalıkta .. di mi? :)

Aynen [emoji13] son iki senedir alışkanlık yaptı zati [emoji1]

Ama ne için yapıyoruz?

Gelemeyen arkadaşlar için :)

inş 21'inde sınav mınav çıkmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yatağı, döşeği hazırladın mı? :)

Fuar.jpg

... işte Ford'un 2.800m2'lik Autoshow 2015 stand yerleşim planı. 21/31 Mayıs (21 Mayıs Basın/Vip günü)

Hayırlı olsun efendim, umarım beğenirsiniz.

Oo süper bir gün olacak :D Fiesta STnin gelmeside çok iyi olmuş :yeah:

2 fuardir basın gününde giriyorum içeri insallah bu senede ayarlicaz bir davetiye :)

Peki renklerde bu şekilde mi Kaan abi ? Yani mustang deep blue mu olacak ?

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yatağı, döşeği hazırladın mı?   :)

Fuar.jpg

... işte Ford'un 2.800m2'lik Autoshow 2015 stand yerleşim planı.  21/31 Mayıs (21 Mayıs Basın/Vip günü)

Hayırlı olsun efendim, umarım beğenirsiniz.  

Smax vingale, edge, ecosport focus MCA SW ,focus  ST ve stang elbette görülmeye değer. 

Hangi gün oradasın gelelim de bari nevaleyi beleşe getirelim :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu fuara halk gününde gideceğiz kesin :D . Ama bize bir yol gösterip elimizden tutsanız da şu "Veri İmportant Pörsın'' davetiyesinden nasıl bulabileceğimizi anlatırmısınız? kimlerin üzerine gidelim ...

Ben 1 kere Renault bayii sahibinden aldım 1 kere otosan sayesinde 1 kere elimi kolumu sallayarak girdim (cidden kimse sen ne yapıyorsun demedi) amag girdiğim yeri hatırlamıyorum öyle sorun var :D ama onda da ford'dan yardım alacaktım gerek kalmadı yani şansımı denemeye gitmedim :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hangi gün oradasın gelelim de bari nevaleyi beleşe getirelim

...21'de orada olacağım Cengom... daha önce de söylediğim gibi bi otobüs, zincirlikuyu'da bi otobüs daha ...fuar alanı. Geçen sene de araba ile gitmedim, bu sene de arabayı götürmeyi düşünmüyorum vallahi.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

...21'de orada olacağım Cengom... daha önce de söylediğim gibi bi otobüs, zincirlikuyu'da bi otobüs daha ...fuar alanı. Geçen sene de araba ile gitmedim, bu sene de arabayı götürmeyi düşünmüyorum vallahi.  

Abi arabayla gidersen zaten çıkışına yetişirsin :P:kıhkıh: Bende metrobüs tavsiye ediyorum, zaten çok kolay bulması gitmesi.

Bir de hafta içi gidilmesini tavsiye ediyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben zaten gelemem herhalde...Forumun hislerine tercüman olmak babından yazdım öyle :)  21nde bizim gibi avamlar orada olamaz zaten. 

Ben sadece pazar gelebilriim o gün de herhalde Mahşer yeri kalabalık olur. Hiç bir şey anlaşılmaz..

Bak Decathlon bile açıldı, Anadolu yakasına da araba fuarı istiyoruz :D :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

zaten ben de o yüzden (...işin gırgırı bir yana ...avam olayından ötürü değil de, kalabalık olmadığı için) 21,Mayıs'ta gidiyorum ... özellikle hafta sonları değil arabalara bakmak, fuarda yürümek bile imkansız.

Anadolu yakasına da araba fuarı istiyoruz

...ben de belime kadar sapsarı saç istiyorum ama olmuyor Cengom  :)  (bkn.pish kelim) ...iki yılda bir fuar'ı zor düzenliyoruz zaten ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu arada iki not! 

...ilk not lansman takvimi ... (kesin bilgi)

Lansman.jpg

...ahanda budur. Şu hangi tarihte geliyor? Bu gelecek mi? ... işte 2016'nın ortasına kadar gelecek araçlar ve o araçların lansman tarihleri.

İkinci not ise fuar'da resmen tanıtılacak Focus PS ve o araçta bulunan E6 motorun bir anlamda babası olan E5 ile teknik karşılaştırması.

FocusPS.jpg

...bilginize efendim  :) 

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2016 temmuz-eylül dönemi makyajlı kuga, hem de 1.5 dizel otomatik. Bu aracı alabilirim. Veletler epey büyüyeceği için, içişleri onayı da çok zor olmaz. C-max tadında, ama mpv olmayan bir araç gayet iyi gider..

Fuara gidersem, hafta içi giderim ben de. Ama metrobüsle uğraşamam, ben arabayla giderim (kurtköyden otobüs vs zor oluyor çünkü, özellikle dönüşte. Bende akbil de yok :) )

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.