Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Istanbul Autoshow Mayıs 2015

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

Bildiğiniz gibi 2 yılda bir düzenlenen İstanbul Autoshow en son 2012de düzenlenmişti ve sonuncusu 2014te  yapılmalıydı. Ancak hükümetin darbesi ile model yılları değiştirildiğinden artık baharda yapılmasına karar verildi. 

Bu sene 22-31 Mayıs tarihleri arasında Beylikdüzü TUYAP fuar merkezinde yapılacak (sanırım 20-21 Mayıs basın ve VİP lansmanları olur). Artık 1 ay kaldığından  bir başlığı olsun istedim. 

Hiç gitmedim ama bildiğim kadarıyla metrobüs son durağı orada bu sene ulaşım daha kolay olacaktır. Dolayısıyla katılım yüksek olur diye düşünüyorum. 

Giriş ücreti hafta içi erkeklere 10 TL,kadın çoluk çocuk  ücretsiz. Hafta sonu ise erkeklere 20 TL , 12 yaşa kadar ücretsiz, öğrenci 5 TL kadınlar 10 TL. 

Bu da websitesi 

http://www.istanbulautoshow2015.com/

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Malesef benim gibi abla kalksa da arabayı/motoru incelesek diyen sayısı pek az

ablalar fuarın olmazsa olmazıdır ... ablalar çiçektir, kuZu'lar güzeldir ... güzelliği çiçekler ile süslemekten daha iyi ne var?

kuZu'ların arasına "abileri" mi dizelim? ...bu mudur istenen?

10395_1367_08072009_9.jpg

metrobüs son durağı orada bu sene ulaşım daha kolay olacaktır.

zaten araba ile gitmek resmen eziyet Cengom, Zinrcirlikuyu'dan aktarma yaptığın zaman son durak Tüyap ... üst geçitten geçip fuar alanına giriyorsun, park derdi yok ... trafik derdi yok.

... Basın Günü gidip mıncıklarım kuZu'ları, zaten Antalya Lansmanı bitiyor ... ardından fuar başlıyor ... biz ekip olarak hazırız.

bahtsız bedevleri beklerken (temsili) biz -->

file19524.gif

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ablalar fuarın olmazsa olmazıdır ... ablalar çiçektir, kuZu'lar güzeldir ... güzelliği çiçekler ile süslemekten daha iyi ne var?

kuZu'ların arasına "abileri" mi dizelim? ...bu mudur istenen?

Şimdi tercihlerimden şüphe edeceksiniz de bilgili abileri her kırmızı gördüklerini ferrari sanan ablalara tercih ederim :sofeer: 

Gerçi pek iletişime geçmedim oradaki ablalarla günahlarını da almayayım  :aman:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi tercihlerimden şüphe edeceksiniz

...tercih dediğin şey sadece seni ilgilendirir üstadım, bize o konuda laf düşmez  :)

bilgili abiler ve her gördüğü kırmızı arabayı ferrari sanan ablalar konusuna gelince ... ikisinin de gönlümde yeri ayrı. açıkçası hangisi gönül kantarımda ağır basıyor bilemedim (yalan tabi ki... kafadan her gördüğü kırmızı arabayı ferrari sanan abla 5/0 önde başlıyor yarışa) ... sonuç olarak ablalara laf etmeyelim derim , ablalar candır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi tercihlerimden şüphe edeceksiniz de bilgili abileri her kırmızı gördüklerini ferrari sanan ablalara tercih ederim :sofeer:

Gerçi pek iletişime geçmedim oradaki ablalarla günahlarını da almayayım  :aman:

Ajanslar'dan ablalar alınıp eğitim veriyorlar hatta bir çok marka eski aldıkları kızları tercih ediyor :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilmiyorum belki de en son gittiğim motosiklet fuarında zaten küçücük olan aletin çoğunluğunu kapladıkları için incelememi engellediklerinden sinir olmuş da olabilirim. İkinci döneme kalırsam askere gitme işinde gelirim büyük ihtimalle buna da :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet yine fuarın çoğu Ford'da geçecek

...zaten ayar yapar, biz seninle birlikte ViP günü gideriz Yakubum ... diğer arkadaşlar "halk" günü gitsin (fuar'a) ... ne işimiz var o kalabalıkta .. di mi?   :)

Kaan Yagizer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.