Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Donanım konusunda çok şeyi türk müşterisinden zaten kaçırıyorlada,vakti zamanında kendileri alıştırdılar belkide pişmanlardır şimdi :) ama yapcak bişiy yok.Bide şu var araçlar zaten uygun fiyata satmıyolar ve d sınıfının birçok alt donanımlı araçlarından focus titanıum olarak pahalı pek savunulcak yanı yok bence naçizane düşüncemdir.

Bende pişman olacak bir durum yok. Adam akıllı 8 hopörlör koymamışsın.(Ford) Koysaydın kimse bunun tantanasını yapmazdı. Mesela Octavia'da En alt donanım 4, orta ve en üst donanımda 8 hopörlör var. Gayet te net ses veriyor. Sesi orta ayarda açtım mı bütün mahalle duyuyor Metro Fm'i.. :D 8 hopörlörü bu kadar büyütmeyecekti. Normalde 10 hopörlör opsiyonel mesela bizde. Oda Dynaudio ve normal olarak ikiye ayrılıyor. :D Otosan bir güzellik etmiş müşterisine. Cruze gibi eleştiri aldırtmamış focuslara... Şimdi imkan olmamış o yüzden koymamış. Ama takılacağını söylüyorlardı. Gelsin şu Sony'de servisler taksın bir.. :D Hem böylece çok aranan Sony eleştirisinden de kurtulur.. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ardaş bu Otosan ne yapmış yaa!

Hakkaten şaşırmış durumdayım.

Ford Focus 1.6 TDCİ Titanium+Xpaket+park paket+sunroof ve opak renkli Focus sedanın fiyatı :74,505,00 TL

Volkswagen Jetta 1.6 TDİ Highline+Elektrikli Açılır Cam Tavan+Karartılmış arka ve arka yan camlar+Ayna Paketi (Elektrikli katlanır yan aynalar + Yağmur sensörü + Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası)+Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi "Keyless Entry"Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi "Keyless Entry" donaımlı fiyatı : 70,885,00 TL

Bu iki donanım neredeyse aynı, hatta focus un eksiği bile var denilebilir tabi donanım olarak,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford Focus 1.6 TDCİ Titanium+Xpaket+park paket+sunroof ve opak renkli Focus sedanın fiyatı :74,505,00 TL

Volkswagen Jetta 1.6 TDİ Highline+Elektrikli Açılır Cam Tavan+Karartılmış arka ve arka yan camlar+Ayna Paketi (Elektrikli katlanır yan aynalar + Yağmur sensörÜ + Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası)+Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi "Keyless Entry"Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi "Keyless Entry" donaımlı fiyatı : 70,885,00 TL

Bu iki donanım neredeyse aynı, hatta focus un eksiği bile var denilebilir tabi donanım olarak,

Focus'un eksiği mi var ? Af buyur :yeah: Buarada o focus'u 68 69 a alırsın ama jettayı 70'e alamazsın...Bunu unutmayın

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus'un eksiği mi var ? Af buyur :D Buarada o focus'u 68 69 a alırsın ama jettayı 70'e alamazsın...Bunu unutmayın

Benim için en büyük eksiklik anahtarsız giriş. O da Jetta nın yukarıdaki donanımında var.

Haa genel olarak Focus Jetta'dan donanım olarak üstün,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama ilk cümleden bu çıkmıyor haliyle onu düzeltmek istedim :D

Saygılar

Edit abi sen bunu da eklememişsin Kış Paketi (Isıtmalı ön koltuklar + Isıtmalı silecek suyu) 925,00

Biliyorsun ki , ısıtmalı koltuk x pack'de var ısıtmalı silecek suyu da titaniumda var..Alt'larda var mı bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama ilk cümleden bu çıkmıyor haliyle onu düzeltmek istedim :)

Saygılar

Edit abi sen bunu da eklememişsin Kış Paketi (Isıtmalı ön koltuklar + Isıtmalı silecek suyu) 925,00

Biliyorsun ki , ısıtmalı koltuk x pack'de var ısıtmalı silecek suyu da titaniumda var..Alt'larda var mı bilmiyorum

Fiyata ekledim, ama kopyalaıştım,sanırım yapıştırmayı unutmuşum :D:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim için en bÜyÜk eksiklik anahtarsız giriş. O da Jetta nın yukarıdaki donanımında var.

Haa genel olarak Focus Jetta'dan donanım olarak ÜstÜn,

bende katılıyorum anahtarsız çalıştırıyoruz madem, arabaya binebilmek için cebimizde anahtarı arıyoruz. Bu özelliği koyduysan anahtarsız girişte çok zor olmasa gerekti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Volkswagen Jetta 1.6 TDİ Highline+Elektrikli Açılır Cam Tavan+Karartılmış arka ve arka yan camlar+Ayna Paketi (Elektrikli katlanır yan aynalar + Yağmur sensörÜ + Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası)+Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi "Keyless Entry"Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi "Keyless Entry" donaımlı fiyatı : 70,885,00 TL

Ümit çıkartığın focus fiyatı kampanyasız hali,kampanyalı fiyatı 70bin tl,bunun ÜstÜnden dahada indirim alman mÜmkÜn en az 3bin tl de diyebiliriz bu haliyle 67 falan dÜşer,tabi hala yÜksek fiyatlar ve şunuda söyliyim X paket fiyatı içeriğine göre çok yÜksek,kıytırıktan donanımlar genelde,parçalı deri yerine komple deri döşeme olsaydı sonuna kadar hakkı derdim 5.500 tl.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ümit çıkartığın focus fiyatı kampanyasız hali,kampanyalı fiyatı 70bin tl,bunun ÜstÜnden dahada indirim alman mÜmkÜn en az 3bin tl de diyebiliriz bu haliyle 67 falan dÜşer,tabi hala yÜksek fiyatlar ve şunuda söyliyim X paket fiyatı içeriğine göre çok yÜksek,kıytırıktan donanımlar genelde,parçalı deri yerine komple deri döşeme olsaydı sonuna kadar hakkı derdim 5.500 tl.

Bi-Xenon :D :D

Alper tam deri gÜzel olmuyor, boşver. Çok kalitelisi olması lazım ki o da zor bu sınıfta...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bi-Xenon :):D

Alper tam deri gÜzel olmuyor, boşver. Çok kalitelisi olması lazım ki o da zor bu sınıfta...

Almaya değecek tek donanım haklısın bi-xenon gerisi teferruat,parÇalı deri,koltuk ısıtması hele bide 7 farklı ışık neyin nesi anlamış değilim maliyeti nedir?,alanlar sırf bi-xenon iÇin alıyodur haliyle gÜlÜ seven dikenine katlanıyodur ama ne cazip bi paket nede cazip bi fiyatı var malesef :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Almaya değecek tek donanım haklısın bi-xenon gerisi teferruat,parÇalı deri,koltuk ısıtması hele bide 7 farklı ışık neyin nesi anlamış değilim maliyeti nedir?,alanlar sırf bi-xenon iÇin alıyodur haliyle gÜlÜ seven dikenine katlanıyodur ama ne cazip bi paket nede cazip bi fiyatı var malesef :D

Liste fiyatı gibi ondan da kırpıyorlar zaten abi :D Ama dediğmiz gibi xenon iÇin alan alıyordur, Led felan iyi yani..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.