Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Kuga 1.5 Awd Vs Nissan Qashqai 1.2 Skypack 2Wd

Tolga Başaran

Önerilen Mesajlar

C max denemedim

Bence deneyin, bizleri de aydınlatın. :)

Makyajlı C-Max dizel otomatik gelecek , evladiyelik :D

Aslında tam aile aracı ama Focus'tan sonra "Keşke!"  der miyim diye düşünüyorum ne zaman C Max'a heveslensem.

Ramazan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim araba 8 lt ile 9 lt araları yakıyor , kuga ile 10 lt yakarım gibime geliyor ... Yoksa kendimi kandırmayamı çalışıyorum :)

11-12 en iyimser hali abi, kandırma kendini :D

Dediğim gibi manuel olanı çok fazla etkilemez ama.

Buarada ne kadar fiyat verdiler?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nissan ciddi indirim yapmış gibi listesi çok pahalı 67'ye göre.

Nissan 'da gazetelerede çıktı , izmit'e dolu yağdığında etkilenen arabaları brezilyadan ekip getirtip boyasız değişensiz tamir edebildiklerini tekrar satışa sunmuşlar , 2 tane ellerinde kalmış bronz gittim boya ölçümü yaptım sağına soluna baktım hiçbir kusur yok araçta , ama o yüzden baya bir indirim yaptılar ...

Doludan etkilenmemiş olan aracı'da 71 000' e veriyorlar ... x tronik istersen üzerine 8 bin daha ... Bende o paraya kuga alırım dedim , Öylesine uğradım bir bayiye baya iyi fiyat verince ford'a aklım tamamen ford'a gitti ... Tabi bu yakıt olayı beni düşündürüyor sadece ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nissan 'da gazetelerede çıktı , izmit'e dolu yağdığında etkilenen arabaları brezilyadan ekip getirtip boyasız değişensiz tamir edebildiklerini tekrar satışa sunmuşlar , 2 tane ellerinde kalmış bronz gittim boya ölçümü yaptım sağına soluna baktım hiçbir kusur yok araçta , ama o yüzden baya bir indirim yaptılar ...

Doludan etkilenmemiş olan aracı'da 71 000' e veriyorlar ... x tronik istersen üzerine 8 bin daha ... Bende o paraya kuga alırım dedim , Öylesine uğradım bir bayiye baya iyi fiyat verince ford'a aklım tamamen ford'a gitti ... Tabi bu yakıt olayı beni düşündürüyor sadece ...

Amaç suv ise belli başlı markalar ciddi yürüdü gitti zaten ford'da onlardan biri; kimse size yok mok demez ama tüketim bu işin cilvesi artık.

QQ bence güzel bir şehirli, test etmiştim ve kalitesini orasını burasını beğenmiştim. Detaylı girmedim ama eskiye göre çok iyiydi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya benim focusa'da daha yeni o.z jant almıştım , miss gibi ama sığamıyoruz ...  yoksa inanılmaz keyif alıyorum ... 

birde iyi müşteri buldum , hayırlısı ...

Bulduysan ver gitsin, başka birşey alırsınız bir şekilde.

Birde bu başlığı görmediysen; göz geçirmekte fayda var. Jant'ı vermene gerek kalmaz :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Amaç suv ise belli başlı markalar ciddi yürüdü gitti zaten ford'da onlardan biri; kimse size yok mok demez ama tüketim bu işin cilvesi artık.

QQ bence güzel bir şehirli, test etmiştim ve kalitesini orasını burasını beğenmiştim. Detaylı girmedim ama eskiye göre çok iyiydi.

valla zaten seni arayacaktım neredeyse , devamlı araçları test ettiğin için sana güvenirim bu konuda ...qashqai test ettim 1.2 turbo motor gayet başarılı , 

mantık qashqai diyor ama kuga da bambaşka be kardeşim , 1.5 'in adam gibi test videosu da yok ... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben 1.6 dizel qashqai test etmiştim, fena değil de sürüş zevki çok kötü gelmişti bana, 

Abi ecoboost'tan sonra performans olarak ikisi de tatmin etmeyecek orada çok netiz bence de sürüş zevki olarak kuga belki daha iyidir diye tahmin ediyorum.

Benim test ettiğim araba doluydu, 100-110 civarıydı fiyatı uçmuş gitmişti de donanım olarak güzeldi navigasyon filan iyi çalışıyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nissan da 1.6 dizel 136bg Black Edition manuel mantıklı ama fiyat 100 é yaklaşıyordu. Youtube da testi vardı otopark ekibi yapmıştı. Benzinli Kuga ikinci el düşünülmüyorsa katlanılabilir belki ama o kasada sportif olmayabilir. O zamanda neden benzinli sorusu gündeme geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.