Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2013 Focus Trend X Yan Ayna Sorunu...

Anıl Konuralp

Soru

merhaba, aracımı alalı bir ay bile olmadı. malum havalar yağışlanınca bir problemle karşılaştım. Umarım yardım edebilirsiniz. mesela bu sabah kar yağıyordu ama ben aracın içinde kenarlarda köşelerde yan ayna ısıtma tuşunu bulamadım. su damlaları kar parçaları bir türlü erimiyor ve arka görüşümü ciddi manada kesiyor. Acaba bu paket donanımında yok mu ısıtma. Yoksa nasıl olmaz ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

benim araç 2011 style plus. ön cam dahil yan aynalar da ısıtmalı. aktif şehir içi güvenlik otomatik park vs....aslında piyango vurma durumu tam beni anlatıyor. çünkü arabayı araştırırken de alırken de bu özelliklerin sadece 2011 lere özgü olduğunu bilmiyordum.satan da bilmiyordu. şansa dolusunu almışız :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bakın "Piyango Hakkında" güncel bir örnek. 

...son parti Kuga'ların bazılarında "elektrikli koltuk" çıkmış. Büyük ihtimal ile ek araç istendiği için birilerinin kotasından alınan araçlar ... her neyse, bu araçlarda elektrikli sürücü koltuğu olduğunu biliyoruz. Size ek ücret almadan koltukları veriyoruz, siz de müşterinize aynı şekilde hediye edin ... diyorlar.

...olay hep böyle akar zaten.

Eksiklik varsa bildirilir, fark geri ödenir ... gönül alınır.

Fazlalık çıkarsa bedeli talep edilmez.

...aksi bir durum kuşkusuz etik de olmazdı.

Kaan Yagizer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bakın "Piyango Hakkında" güncel bir örnek. 

Benim ki bu türlerden. Titanyum araç, ön cam ısıtma ve aktif şehiriçi var ama otomatik park yok. Alırken söylemişlerdi. 1000TL gibi ucuz bırakmışlardı.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim ki bu türlerden. Titanyum araç, ön cam ısıtma ve aktif şehiriçi var ama otomatik park yok. Alırken söylemişlerdi. 1000TL gibi ucuz bırakmışlardı.  

bence değil :) ilk başta ön cam ısıtma ve aktif şehir içi güvenlik titaniumda standarttı, katlanır ayna ve otomatik park otomatik park paketi adı altında satılıyordu.

Sonrasında bunlar titaniumdan çıktı birleşti plus paket oldu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Alırken satıcı normalde bu araçlarda otomatik parkta oluyor fakat bunda unutulmuş, problem değilse uygun fiyatlı veririm demişti. Ben 2012 Mart Ayında alırken bu araç 2011 Eylül imalatı idi. Ön cam ısıtma, otomatik park, şehiriçi güvenlik, katlanır ayna standarttı. Bende otomatik park ve katlanır ayna yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Alırken satıcı normalde bu araçlarda otomatik parkta oluyor fakat bunda unutulmuş, problem değilse uygun fiyatlı veririm demişti. Ben 2012 Mart Ayında alırken bu araç 2011 Eylül imalatı idi. Ön cam ısıtma, otomatik park, şehiriçi güvenlik, katlanır ayna standarttı. Bende otomatik park ve katlanır ayna yok.

Engin abi Titanium da hiç onlar standart olmadı zaten. Hep opsiyondu.

ısıtmalı ön cam ve aktif şehir içi güvenlik titaniumda standarttı. katlanır ayna + otomatik park Otomatik Park(OP) olarak satılıyordu.(Bknz Bekir abinin eklediği foto) Fiyatıda 900 küsür birşey. Benim arabada öyle.

Engin abinin arabada eksik yada fazla birşey yok yani.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.