Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2013 Focus Trend X Yan Ayna Sorunu...

Anıl Konuralp

Soru

merhaba, aracımı alalı bir ay bile olmadı. malum havalar yağışlanınca bir problemle karşılaştım. Umarım yardım edebilirsiniz. mesela bu sabah kar yağıyordu ama ben aracın içinde kenarlarda köşelerde yan ayna ısıtma tuşunu bulamadım. su damlaları kar parçaları bir türlü erimiyor ve arka görüşümü ciddi manada kesiyor. Acaba bu paket donanımında yok mu ısıtma. Yoksa nasıl olmaz ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Konuyu doğru yere taşıyarak, bundan sonra aracı satın almadan donanımlarını kontrol etmeye davet ediyorum. Aracınız için liste;

Özetle aracınızda bulunmuyor.

Buarada mevcut olanlarda yukarda belirtildiği gibi çalışıyor ek düğme yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arada (2012 sonunda) bir parti ısıtmalı aynalı gelmişti ... belki onlardandır diye "aynada sinyal var mı?" diye sordum. Sanıyorum rusya için ayrılmış araçlara bizimkiler çökmüştü, o dönem özellikle yıl sonunda Focus'ta acaip darlık çekiyorduk ... 

edit:sonradan aklıma geldi, rusların araçlarında akülerin -ceketleri- vardı, büyük ihtimal ile ekipman soğuktan mümkün olduğunca az etkilensin diye koymuşlardır. ama o ceketleri biz ilk kez gördüğümüzde "bu ne ya?" demiştik  :) 

Kaan Yagizer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arada (2012 sonunda) bir parti ısıtmalı aynalı gelmişti ... belki onlardandır diye "aynada sinyal var mı?" diye sordum. Sanıyorum rusya için ayrılmış araçlara bizimkiler çökmüştü, o dönem özellikle yıl sonunda Focus'ta acaip darlık çekiyorduk ...

edit:sonradan aklıma geldi, rusların araçlarında akülerin -ceketleri- vardı, büyük ihtimal ile ekipman soğuktan mümkün olduğunca az etkilensin diye koymuşlardır. ama o ceketleri biz ilk kez gördüğümüzde "bu ne ya?" demiştik :)

Neyseki genelde piyangolar pozitif çıkıyor ya tersi olsaydı :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

edit:sonradan aklıma geldi, rusların araçlarında akülerin -ceketleri- vardı, büyük ihtimal ile ekipman soğuktan mümkün olduğunca az etkilensin diye koymuşlardır. ama o ceketleri biz ilk kez gördüğümüzde "bu ne ya?" demiştik :)

Aynada sinyal varsa kesin var mıdır dersiniz? Hayır bizim ki 2013 Kasım üretimi ve sinyalide var aynada, bilmeden aynasınıda ısıtıyorsak iyimiş :D
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Aynada sinyal varsa kesin var mıdır dersiniz? Hayır bizim ki 2013 Kasım üretimi ve sinyalide var aynada, bilmeden aynasınıda ısıtıyorsak iyimiş

Aynada sinyal varsa bu büyük ihtimal demek. Emin olmanın yolu aynayı çıkarıp arkasındaki fişlere bakmak tabi ki ama olasılık %50+ diyebilirim. (ne olur ne olmaz diye kendime %50 safe side ayırdım)   :)

Neyseki genelde piyangolar pozitif çıkıyor ya tersi olsaydı

Aslında o da oluyor (yani eksik) ama öyle bir durum var ise muhakkak açıklama + ek indirim + yazılı feragatname alınır.  Mesela bir parti araç -yanlış- jant kapağı daha doğrusu 16" saç jant ve jant kapağı ile gelmişti. Yanlış hatırlamıyorsam araç başı 1,000TL indirim yapmış, yazılı feragat almış ve eğer talep edilir ise alü.jant'a geçişte ek %25 indirim teklif etmiştik. (ki o durumda az bir fark ile orjinal alü.jantlara geçilebiliyordu.)

...kesin olan "eksik" bir şey var ise illa söylenir. Aksine bir durum olamaz/kabul de edilemez. 

edit/ek : zaten o nedenle kataloglara "Ford Otosan bu araçlarda değişiklik yapabilir, aksesuarlarda farklılık görülebilir" diye yazıyorlar.

Kaan Yagizer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

benim araç yeni style diye geçen(2012), otomatik parklı.. bizim araçlarda var.. eskileri ve makyajlıları bilmiyorum..

basın arka cam rezistansa 1-2 dak sonra elinizle değerlendirin :D

@Bekir B.,

sizin fotoda elektrikli, sinyalli yan ayna yazıyor, trend ve style için, ısıtma ve katlanma titaniumda ve style plus pakette mevcut.

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.