Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2014 Ford Kuga İçin Motor Güncellemesi Geldi! En Temiz Kuga!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Benzinli + A/T olunca hiç bir çekiciliği kalmıyor. O nedenle hep dizellere baktım:

• Kuga Titanium 2.0TDCi 180PS PowerShift AWD 147,720 TL
  • Tiguan 2.0 TDI SCR 150 PS BlueMotion Technology Tiptr. DSG 4MOTION.  133,060 TL.

2.0 oldukları için bunlar da kapsam dışı tabi. Kalıyoruz yine kadjar vs takımına .. :) Tiguan'a bakmam biraz da o nedenden. 1.6 dizel motor gelecek dendi yeni kasa ile, gerçi ona da ne fiyat çekerler bilinmez..

Yenisinin fiyatı 145-150 bin tl civarında olacak :yeah: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu güzel bir karşılaştırma olmuş. İki çocuk varsa kuga alın der, qashqai daha çok yükseltilmiş normal araba diyor. Ama kuga da pahalı diyor :) İngilizce ve vakit varsa izleyin derim ..

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Ufak bir güncelleme.

31 Ağustos itibarı ile üretilen Kuga araçlarda "Titanium" seviyede 8"dokunmatik ekran standart. "Selective" aksesuar seviyesinde 8" ekran yanında SONY müzik sistemi de gene standart olarak sunulacak. 

... bilginize.

Fiyat listesindeki "YENİ" takısı bu anlama geliyor olmalı ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sadece ekranı sipariş geçsek mevcut araçlara montaj edilebilir mi acaba?

Asgari bu set lazım, fazlası gerekebilir. GPS modülünün uyumlu, tesisatın benzer olduğunu tahmin ediyorum (sync I ile MFT tesisatları benziyor)..

mft.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkür ederim. Düşündüğümden kapsamlı bir yanıt aldım.

Ya sistemin android olanını bekleyeceğiz ya da cyclone taktırıp geçeceğiz.Gerçi kafamda  bunun yerine harici bir navi alıp, ses sistemini iyileştirmek düşüncesi de var ama dur bakalım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cevap detaylı oldu çünkü bu çalışmayı c-max için yapmıştım bir ara :) Kuga da aynı olmalı. Sistemi servis fiyatları ile toplayınca epey bir miktar tutuyor. Topluca ebay'den falan alınabilir belki ama onun da bir sürü derdi var. Aslında polonyada bir sistem var görünüyor, fiyatı 1000 liraya yakın. Benim de haftaya Polonya seyahati çıktı, kafamda deli düşünceler ...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konuyu Otokoç ile görüştüm. İlave modüller vs vs bu iş çok zor diyorlar.

Düşüncelerinize ortak ararsanız buradayım.

Bu ürün için görüşlerinizi rica edebilir miyim?  Orj 4,2 ekran da aktif kalıyor.

http://www.caraudiodirect.co.uk/connects2-ctkfd44-ford-kuga-2013-2014-double-din-radio-installation-kit

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konuyu Otokoç ile görüştüm. İlave modüller vs vs bu iş çok zor diyorlar.

Düşüncelerinize ortak ararsanız buradayım.

Bu ürün için görüşlerinizi rica edebilir miyim?  Orj 4,2 ekran da aktif kalıyor.

http://www.caraudiodirect.co.uk/connects2-ctkfd44-ford-kuga-2013-2014-double-din-radio-installation-kit

Ford bunu pioneer teyp işe birlikte aksesuar olarak da satıyor. İlginç bir alternatif. Çıplak gözle görmeli ama, bu videodan anladığım, pek şık durmadığı izlenimi uyandırdı bende .. Bunun yerine yine servislerin taktığı cyclone teypler daha iyi alternatif gibi..

https://www.youtube.com/watch?v=pcIxzCEt264

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.