Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cebit Bilişim Eurasia 2011 (My Ford Touch Geliyor-Sync)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

yakup bey öyle demeyin ben teknolojisine bayıldım önce onu söyleyeyim zaten gelecek olursa belkide ilk saldıracaklardan biri olarak konusuorum

çok fonksiyonel birşey bidolu komut var biz o komutları çözdük çözecez diyene kadar makineye elle mudahale ederiz bu riskli işte

bilmem anlatabildimmi

Alışırsınızzzz :)

Abd'de sırf ford kullanıcıları 2 yıldır kullanıyor bunu..Onlar yaparsa Avrupa insanı yani bizler hayli hayli yaparız..yeterki oyuncak olarak görmeyelim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yakup hocam öncelikle ayaklarına kollarına sağlık. Allah razı olsun.

"Direksiyon önü yol bilgisayar ekranı sabit" derken şu an satılan ekrandan mı kastettin çektiğin resimlerindeki ekran daha büyük gibi duruyor banamı öğle geldi

"Sony sistemi ve Sürücü Asistanlarını bu yıl beklemeyin..2012 de gelebilir..Tarih yok kesin bilgi yok" derkende gelecek ama ne zaman geleceği kesin değil (doğru anlamışşın de ne olur usta)

tekrardan saolasın ama pek iyi haberler getirmedin gibi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aptal amerikanyalı yaparda biz yapamazmıyız dimi Yakupcum..Belki de Ben şu anda bu teknolojiye "Zeki Müren'de bizi görecek mi" şeklinde yaklaşıyorumdur ama yine de bana manasız geliyor ,gereksiz şeyler bunlar...Haaa belki bundan 100 yıl sonra artık araçlar byle olacaktır da daha çok erken be Yakupçum,hele ki bizim ülkemize çok çok erken..Bir hukukçu olarak söylüyeyim,bu donanımda bir aracın Hırsızlarındoğrudan ilk hedefi olacağı kesin Türkiyede...Eğer Mytouchlı bir focus alrsanız arabanızı korumak için bir de özel güvenlikçi tutmanız gerekebilir Türkiyede...İhtiyaç meselesi tabi..Belki bu teknolojiye ihtiyaç duyanda vardır (ki sanmıyorum) o alır ancak bunu.My Touchlı focusun Türkiyede bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar satılacağı kesin...Çoğu insan hadi arabanın güvenliğine para verirde bu tür teknolojik oyuncaklara bir arabada pek yanaşmaz...Baksana adam otomatik parka bile burun kıvırıyor,şehir içi güvenliğe burun kıvırıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yakup hocam öncelikle ayaklarına kollarına sağlık. Allah razı olsun.

"Direksiyon önü yol bilgisayar ekranı sabit" derken şu an satılan ekrandan mı kastettin çektiğin resimlerindeki ekran daha büyük gibi duruyor banamı öğle geldi

"Sony sistemi ve Sürücü Asistanlarını bu yıl beklemeyin..2012 de gelebilir..Tarih yok kesin bilgi yok" derkende gelecek ama ne zaman geleceği kesin değil (doğru anlamışşın de ne olur usta)

tekrardan saolasın ama pek iyi haberler getirmedin gibi

Rica ederim, Allah hepimizden razı olsun..

Direksiyon önündeki ekran varya hani ufak bizde..Bu resimde büyük ve renkli o işte gelmiyor (haliyle gelemez çünkü diğer yardımcı donanımlarda ilk etap da planlanmıyormuş)

2012 de gelebilir denildi..kesin bişey diyemiyorlar..Eğer olursa zaten önceden duyarız..Tarih vermek çok zor..Zor durumda kalmayalım..

Sony içinse tedarik süreci önemli bakın fiesta ve c-max'lerde başladı..Yoğun talep azalınca Focus'a da gelecekmiş..Tarih vermek zor bu konularda..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sadece anahtarsız giriş mi?

Sony??

Salla sonyi..Gereksiz takıntıymış benimki...Tek eksik anahtarsız giriş emin ol...Yok kör nokta yok şerit takip yok navigasyon hepsi hikaye,tırt...şu andaki focus 3 gayet yeterli herşey için...

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aptal amerikanyalı yaparda biz yapamazmıyız dimi Yakupcum..Belki de Ben şu anda bu teknolojiye "Zeki Müren'de bizi görecek mi" şeklinde yaklaşıyorumdur ama yine de bana manasız geliyor ,gereksiz şeyler bunlar...Haaa belki bundan 100 yıl sonra artık araçlar byle olacaktır da daha çok erken be Yakupçum,hele ki bizim ülkemize çok çok erken..Bir hukukçu olarak söylüyeyim,bu donanımda bir aracın Hırsızlarındoğrudan ilk hedefi olacağı kesin Türkiyede...Eğer Mytouchlı bir focus alrsanız arabanızı korumak için bir de özel güvenlikçi tutmanız gerekebilir Türkiyede...İhtiyaç meselesi tabi..Belki bu teknolojiye ihtiyaç duyanda vardır (ki sanmıyorum) o alır ancak bunu.My Touchlı focusun Türkiyede bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar satılacağı kesin...Çoğu insan hadi arabanın güvenliğine para verirde bu tür teknolojik oyuncaklara bir arabada pek yanaşmaz...Baksana adam otomatik parka bile burun kıvırıyor,şehir içi güvenliğe burun kıvırıyor...

Neden ?

Golf , Astra da benzerleri var..Megane'de benzeri var..Yani bunlar alınan şeyler..Uçuk kaçık şey değil ki..

Navigasyon var ve Dokunmatik ekran birde internet..Şuanki focus'dan farkı bu...Biraz da fazla komut..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Rica ederim, Allah hepimizden razı olsun..

Direksiyon önündeki ekran varya hani ufak bizde..Bu resimde büyük ve renkli o işte gelmiyor (haliyle gelemez çünkü diğer yardımcı donanımlarda ilk etap da planlanmıyormuş)

2012 de gelebilir denildi..kesin bişey diyemiyorlar..Eğer olursa zaten önceden duyarız..Tarih vermek çok zor..Zor durumda kalmayalım..

Sony içinse tedarik süreci önemli bakın fiesta ve c-max'lerde başladı..Yoğun talep azalınca Focus'a da gelecekmiş..Tarih vermek zor bu konularda..

Ve geliyor...

Sürücü Asistanı

Detay için Tıklayınız

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 6 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.