Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cebit Bilişim Eurasia 2011 (My Ford Touch Geliyor-Sync)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Buyrun Resimler...Aceleyle çektim ilk resimleri sonra detaylandırırım diye ama sonra da Efe Bey'e rastladım önceki Fuar'dan tanışmışlığımız vardı..Muhabbet ederken kendimi onun aracında buldum :P Beni bıraktı eve kadar sağolsun..Tekrar Teşekkür Ederim Üye olurum demişti :) Okur Sanırım :P

Resimler bunlar arkadaşlar..Videolarda gelecek..

Öncelikle bu araç tanıtım için özel üretim 3 adet mevcut Dünya'da...Avrupa için yapılmış özetle..Biliyorsunuz ki cenova Fuarından sonra sunulması planlanıyor..

Şuan gelen araçta Türkçe Denetim yok..İngilizce olarak test etmiş olduk kısaca..Bende bir iki dokundum geldim işte :)

Telefonda ki mesajları okuyor (videoda var)

Navigasyon yönetimi var..Telefon klima..internet..Tüm özellikler..

Araç bununla daha güzel gözüküyor..Jantlar da biliyorsunuz lansman jantı..10 Numara Bu Hali ile... :nazar: :nazar:

Not: Ayrıca gelen araçda sürücü Destek Paketleri de vardı :)

Sistem Temmuz 2013'de Focus'a gelecek, Türkiye'ye ise YENİ B-MAX (sync) ile ilk girişi yapacak..

Sony sistemi ve Sürücü Asistanlarını bu yıl beklemeyin..2012 de gelebilir..Tarih yok kesin bilgi yok.

Direksiyon önü yol bilgisayar ekranı sabit.

Yeni üretim focuslar mini stepne ile gelecek.

2014 başında Yeni Mondeo yollarda olacak.

img1076xh.jpg

img1077te.jpg

img1078i.jpg

img1079kt.jpg

img1080kz.jpg

img1083p.jpg

img1084ej.jpg

img1085d.jpg

img1086v.jpg

img1089a.jpg

img1090w.jpg

img1091i.jpg

img1092k.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O ekran ne öyle hasta oldum resmen..Çok güzel olmuş eline koluna oraya giden ayaklarına sağlık.. :lol: Maşallah her şeyi yapabiliyor bu alet..Peki sordun mu yakup abi bunu ne zaman takmaya başlarlar...Gelmesi 2012'den sonrada(arac üstünde) 2012 ilk çeyrek sonu yada ikinci çeyrek başı takmaya başlarlar mı ki? :D Olmazsa söküp gelelim şu araçtan.. :) Gece bi baskın aracı kaçır gel iş tamam.. :D :D Yedek anahtarı alıp geleydin.. :):D:zha:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çok güzel hepsi...umarım Tr da görürüz teşekkürler emeğine..büyüksün...... :lol:

Hepimiz Öyle :) Umarım Değmiştir.

O ekran ne öyle hasta oldum resmen..Çok güzel olmuş eline koluna oraya giden ayaklarına sağlık.. :) Maşallah her şeyi yapabiliyor bu alet..Peki sordun mu yakup abi bunu ne zaman takmaya başlarlar...Gelmesi 2012'den sonrada(arac üstünde) 2012 ilk çeyrek sonu yada ikinci çeyrek başı takmaya başlarlar mı ki? :D Olmazsa söküp gelelim şu araçtan.. :D Gece bi baskın aracı kaçır gel iş tamam.. :D :D Yedek anahtarı alıp geleydin.. :D :D :zha:

Rica ederim Hasanım, onu sormadım ama sorarız :D zaten takılmaya başlanması çok mühim değil :D haberini duyarız elbet... En erken Nisan sonrası derim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.