Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Mondeo İle Yeni Ford Yaya Algılama Teknolojisi Ve Yeni Dizel Motor...

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Peki alt pakette (adı trend olur sanıyorum) ne gibi özelliklerin olması öngörülüyor, bilginiz var mı? Çünkü bu özelliklerle gelecek titanium otomatik 1.5 araç muhtemelen 900000 TL üzerinde olacaktır. Her durumda benim marjımın dışında olacağa benziyor. Bu durumda da yönümüzü alt pakete çevirmemiz gerekebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Peki alt pakette (adı trend olur sanıyorum) ne gibi özelliklerin olması öngörülüyor, bilginiz var mı?

...daha Trend göremedik   :)  ilk partide gelen araçlarımızın tümü Sedan - 1,5TDCI - Titanium + S/R + Tekno ... liftback / sw veya trend daha gelmedi ; ne de olsa onlar display ve test araçları. Bir kaç gün içinde mesela Şubat ilk haftasında pazarlama programları (Şubat için) açıklanır, o zaman fiyatları net olarak görürüz ama tecrübe ile sabittir ki yürüyen aksam ile ilgili güvenlik ekipmanından çalınmaz. ABS - ESP - Yokuş Kalkış - EBD vs. standart'tır. Alü.Alaşım jant vardır, deseni farklıdır ama vardır ... yol bilgisayarı vardır ama beraberinde 8" ekran var mı? Onu bilmiyorum ... olsa bile navi+geri görüş standart değildir.

Mondeo'da Trend genelde uzun dönem kiralama ve orta kademe+ beyaz yakalara şirket aracı olarak (Türkiye'de...) hedeflenir. En azından geçmiş kasalarda strateji bu yöndeydi, yeni kasa ile birlikte odak noktaları değişti mi? Onu lansman sırasında göreceğiz/öğreneceğiz.

Sonuç = Kesin + detaylı bilgi için az sabır.  

Kaan Yagizer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

...daha Trend göremedik   :)  ilk partide gelen araçlarımızın tümü Sedan - 1,5TDCI - Titanium + S/R + Tekno ... liftback / sw veya trend daha gelmedi ; ne de olsa onlar display ve test araçları. Bir kaç gün içinde mesela Şubat ilk haftasında pazarlama programları (Şubat için) açıklanır, o zaman fiyatları net olarak görürüz ama tecrübe ile sabittir ki yürüyen aksam ile ilgili güvenlik ekipmanından çalınmaz. ABS - ESP - Yokuş Kalkış - EBD vs. standart'tır. Alü.Alaşım jant vardır, deseni farklıdır ama vardır ... yol bilgisayarı vardır ama beraberinde 8" ekran var mı? Onu bilmiyorum ... olsa bile navi+geri görüş standart değildir.

Mondeo'da Trend genelde uzun dönem kiralama ve orta kademe+ beyaz yakalara şirket aracı olarak (Türkiye'de...) hedeflenir. En azından geçmiş kasalarda strateji bu yöndeydi, yeni kasa ile birlikte odak noktaları değişti mi? Onu lansman sırasında göreceğiz/öğreneceğiz.

Sonuç = Kesin + detaylı bilgi için az sabır.  

Bilgi için teşekkürler Kaan Bey.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.