Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Eru'yu Son Yolculuğuna Uğurladık

Servet Ö.

Önerilen Mesajlar

Tip harika ama arkada oturan için eziyet bir araba bence..

Focus'un arkası geniş de kaç kişiyi, kaç defa oturttun? Pahalı ve ikinci eli sıkıntılı yoksa almıştım valla. Geçen inceledim, çok beğendim. Konuyu kirletmiyeyim ama fiyatı Golf'e yakın olmuş. (5 bin kadar fazla)   

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus'un arkası geniş de kaç kişiyi, kaç defa oturttun? Pahalı ve ikinci eli sıkıntılı yoksa almıştım valla. Geçen inceledim, çok beğendim. Konuyu kirletmiyeyim ama fiyatı Golf'e yakın olmuş. (5 bin kadar fazla)   

Konuyu kirletmeyelim cidden de, ayda yılda 1 binen adamın da laf etmesine dayanamam ben.. bindi mi memnun kalmalı  :muha:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konuyu kirletmeyelim cidden de, ayda yılda 1 binen adamın da laf etmesine dayanamam ben.. bindi mi memnun kalmalı 

Çok misafirperversin :)

Aslında "konuyu kirletmeyeyim ama" diye bir konu açabiliriz. :) En azından böyle iletileri içine taşırız :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilmediğim için soruyorum; araba böyle suya batınca pert mi oluyor?

Masrafa göre.

Geçmiş olsun.

Aslinda bu arabayi kaskodan geri satin almak lazim. Hicbir yerinde bişey olmayan sikintisiz araba.

Bu arabaya binmek tam kumar olur, su gormuş arabadan hayır gelmez, tabii saseye kadar soyup tüm elektronik parçalar ve tesisatı değişmedikte, ancak muhtemelen gunü kurtaracak kadar yapıldıktan sonra kazasız boyasiz diye satılacak.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi tekrar aynı sevdada planlar yapıyoruz, önümüze bakıcaz.

Arabayı kullanmış biri olarak gerçekten çok üzüldüm.Allah daha iyisini nasip etsin daha beterinden korusun . Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
lutfen fotograflari alintidan silin
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de arabayı kullanmış biri olarak üzüldüm. Allahtan kasko var da başka konular konuşulabiliyor. Çok geçmiş olsun. Arabadaki bazı sonradan takılan ve kaskoya kayıt edilmemiş olan parçaları (jant, tampon gibi) alabiliyor musunuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de arabayı kullanmış biri olarak üzüldüm. Allahtan kasko var da başka konular konuşulabiliyor. Çok geçmiş olsun. Arabadaki bazı sonradan takılan ve kaskoya kayıt edilmemiş olan parçaları (jant, tampon gibi) alabiliyor musunuz.

Orijinalini takmak kaydıyla sokulebilir.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.