Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012 Ford Fiesta St Avrupa

Önerilen Mesajlar

Bu sene son çeyrekte satışa sunulacak fiyatı ortalama 80 bin tl

Ben yine şahsıma münhasır bir hesap yaparak dolu (recaro'lu) bir ST Fiesta'nın 75 bin tl civarında satışa çıkmasını gerektiğini düşünüyorum. Fazlası olmamalı.

(Sony  + Perfo. pac. + Anahtarsız Giriş dahil edilerek) bunlar olmazsa çok daha ucuz olmalı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben yine şahsıma münhasır bir hesap yaparak dolu (recaro'lu) bir ST Fiesta'nın 75 bin tl civarında satışa çıkmasını gerektiğini düşünüyorum. Fazlası olmamalı.

(Sony + Perfo. pac. + Anahtarsız Giriş dahil edilerek) bunlar olmazsa çok daha ucuz olmalı.

+1

Performans paket?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben hiç duymadım görmedim onu ya. Farklı jantlı bir tane fotosunuda görmedim. Yeni mi eklendi acaba ufak bi update gibi

Kuzu standartı normal jant rengi, performans alırsan siyah (koyu metal) oluyor :)

Ben şekil derken yanlış ifade ettim :) Hani şekil hareketler tadında :D ahahah

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Mert Yürüyen, ben kaçırdım sanki ... sen bu konuları yakından takip ediyorsun ... @Yakup Çağatay,  Fiesta'da 17" jant'mı olcek dedi?  Ben mi yanlış anladım acep?   :)  

Abi sen naptın.Dün intihar etmek üzereyken zor vazgeçirdim.Aha sen şimdi kalktın Fiesta bile seni ezdi dedin Mert e. Mert yok bişe bu başka Mert sana demedik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aha sen şimdi kalktın Fiesta bile seni ezdi dedin Mert e.

...ya üzdüm dimi  @Mert Yürüyen,  'i? Ya hani Fiesta artık orjinal olarak 16" jant ile geliyor ya , ondan şeyettiydim  :)  Yoksa amacım Mert'in jantlarının bamya size olduğunun altını çizmek felan değildi yani... sözlerim amacını aşmış sanki, pardon ... pardon  :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

...ya üzdüm dimi @Mert Yürüyen, 'i? Ya hani Fiesta artık orjinal olarak 16" jant ile geliyor ya , ondan şeyettiydim :) Yoksa amacım Mert'in jantlarının bamya size olduğunun altını çizmek felan değildi yani... sözlerim amacını aşmış sanki, pardon ... pardon :kıhkıh:

Ustad, sende bunlara uydun ya ne diyim sana yahu :)

Hhaha, cok guldum ama su bamya isine... Diorum ki "birak mert uyma su jant isine falan" beni zorla tahrik ediosunuz, 18 de 18 diye :) fiestanin neyine 17 inc jant, focusumun stepnesi kadar arabaya zenci janti takmislar pehh :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya inanır mısınız, kimilerinin söylemiyle dandik (çarpılcam) fiesta'da bile mercekli far var ya... :D

ST falan da değil bildiğimiz titanium x..

Aynen buna deliriyorum zaten... Kici boklu kucuk kardese halojen dahi olsa mercek koyuyosun bizde hala ampul... Kaan abi uzerime gelme :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.