Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012 Ford Fiesta St Avrupa

Önerilen Mesajlar

Bayi belki de özel galeride öyle şey olmaz :) dikkat edersen birçok premium 2.el ilanlarında Borusan çıkışlı yazar onlar garantili diğerleri değil yani anlayacağın ..

Galeriden araba alanlar napiyor arabada sorun olursa :D Ben bir arkadasimdam biliyorum Cayenne almisti babasi galeriden Almanyadan faturasiyla basvurursan dogus garantiye aliyormus galiba ama
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otosan'ı sevmiyorum. Keşke umurlarında olsa idi.

Spor paket getiriyor, içine koyacak motoru yok; Türkiye Ralli Şampiyonası'na Fiesta ile katılıyor ve en güçlü aday, ama imajıı pekiştirecek arabayı getirmiyor.

Avrupa'da peynir ekmek gibi satılan ve kesinlikle Focus'un saygınlığını ve uzun vadede prestijini arttıracak ST' yi özel siparişle bile alamıyorsun.

Bundan sonra şikayetlerimi uluslararsı düzeye taşıyacağım. Denemekten ne çıkar!?

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eski vergi yüklü 2.0 150 nuhnebiden kalma STyi getiren otosan , fiesta 1.6 STyi getirmiyor akıl alır gibi değil..

İşe bak ya 1.6 EB larda sorun mu var da getirmek istemiyor desen KUgada getiriyor.

Hadi cmax ve grand cmaxte milleti benzinli gibi gidecek dizel gibi az yakacak diye kandırdılar alan pişman oldu ama hani focus ve fiestada 1.6 EBun daima gideri var.

5 kapısı olmadığı için getirmiyor desen eski ST de güncel kasanın 1.6 sportu da tek kapı idi.Onlar da iyi kötü geldi. 

Warm hatch segmentini tamamen VWye biraz da opel ile peugeotya bırakmaları ne kadar mantıksız. Cem Abinin dediği gibi Fiestayı ralli için finlandiyalara şuralara buralara yollamaları başına Yalçın Arsanı Serdar Boss u falan getirmeleri boşuna mı yani? 

Aklıma bir tek VWnin polo GTİ ı ile fiyat rekabeti yapamayacaklarını düşündükleri için getirmedikleri geliyor. Öyle ya getirseler POLO GTidan pahalı olacaksa kimse almaz deyip getirmiyor olabilirler. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otosan'ı sevmiyorum. Keşke umurlarında olsa idi.

Spor paket getiriyor, içine koyacak motoru yok; Türkiye Ralli Şampiyonası'na Fiesta ile katılıyor ve en güçlü aday, ama imajıı pekiştirecek arabayı getirmiyor.

Avrupa'da peynir ekmek gibi satılan ve kesinlikle Focus'un saygınlığını ve uzun vadede prestijini arttıracak ST' yi özel siparişle bile alamıyorsun.

Bundan sonra şikayetlerimi uluslararsı düzeye taşıyacağım. Denemekten ne çıkar!?

Bizi Forda bağlayan pek birsey kalmiyor maalesef. Çok fazla tercih edilmeyen Alfa romeo bile QV modellerini getiriyor. Sende hala bi filo mantigi. Tourneo satiym transit satiyim
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bayi belki de özel galeride öyle şey olmaz :) dikkat edersen birçok premium 2.el ilanlarında Borusan çıkışlı yazar onlar garantili diğerleri değil yani anlayacağın ..

Özel galeriler getirebilir. ÖTV işleri artık sıkı kontroldeyken getirirler mi bilmem de isteyen istediği sıfır arabayı şartları sağladığı sürece getirebilmekte. Şartları sağladığı sürece geniş bir kavram malesef. Ferrari'de bir tek uluslararası garanti oluyor diye biliyorum, diğer markalarda bildiğim kadarıyla yok.

Bayi nasıl getirebilir. Gideriz şirket aracı olarak 15 tane Fiesta ST sipariş ederiz getirirler  :kıhkıh:

BMW bunu yapıyor, 318d'lerin çoğunluğu filo siparişi ile gelmişti diye biliyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Türkiye de esit miktarda kar ortakliği var Ford ve Otasanin .İso nun yaptigi Türkiye'nin ilk 500 sanayi kuruluşu istatistiklerindeki ilk 10 daki şirketlere tek tek bakin.Kaç tane Koc şirketi olduğunu gorursunuz.Abiler istemezse olmaz isin gercegi bu :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orijnali varken çakmasını niye alayım zaten çok iyi değiller.

Polo alır kalitemi koyarım ortaya 2 donanım için çakmasını mı alcaz yani pehh :D:zha:

Ibiza Cupra Polo gtiin cakmasi mi rakibi mi ?

Ben ibizayi tercih ederdim şahsen cok cok daha guzel bir araba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ibiza Cupra Polo gtiin cakmasi mi rakibi mi ? Ben ibizayi tercih ederdim şahsen cok cok daha guzel bir araba
Aynı yerden çıkan mal rakip olur mu canım. Eküri bunlar :) Fiesta olmazsa Clio alırdım ben. Bunlarla kafa yorulmaz :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.