Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012 Ford Fiesta St Avrupa

Önerilen Mesajlar

• 4 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

"Merhaba, şuan 2012 model Focus Titanium X Tdci HB kullaniciyim, ve avrupada satişta olan Fiesta ST modelinin hala neden gelmedigini merak ediyorum ve talep ediyorum. Fiesta ST modelindeki 1,6 Ecoboost motor suan c-max focus ve kugada mevcut, servis sikintisininda olacagini sanmiyorum. Vw polo gti nasil getirdiyse peugeot 208 gti nasil getirdiyse Fiesta STninde gelmesini istiyoruz. En az polo gti kadar satacagindan eminim.

Umarim mailim ciddiye alinir, iyi calismalar"

Herkes yazsin bisiler birlikten kuvvet dogar ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha önce yazıştım sanırım,Focus 1.6 ecoboostu Türkiye'ye getirmeyen zihniyetin tek kapili Fiesta styi de getirecegini dusunmuyorum.Şu çağda Marketing sadece Ticari Araç Filosu Üretimiyle sınırlı değil .Müşterinin özellikle gençlerin beklentileri var ve giderilmediğinde diğer markalara yöneliyorlar.Bu tarafta Otasan'in kavrayamadığı şey bahsettiğim genç bireylerin veya performans meraklılarının aile büyüklerini ve etraflarındaki insanları Ford markasından uzaklaştırabileceğini öngörememesi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha önce yazıştım sanırım,Focus 1.6 ecoboostu Türkiye'ye getirmeyen zihniyetin tek kapili Fiesta styi de getirecegini dusunmuyorum.Şu çağda Marketing sadece Ticari Araç Filosu Üretimiyle sınırlı değil .Müşterinin özellikle gençlerin beklentileri var ve giderilmediğinde diğer markalara yöneliyorlar.Bu tarafta Otasan'in kavrayamadığı şey bahsettiğim genç bireylerin veya performans meraklılarının aile büyüklerini ve etraflarındaki insanları Ford markasından uzaklaştırabileceğini öngörememesi.

:+1:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugun aradilar otosandan beni. Fiesta ST getirilmesi planlanmiyormus. Bende motor focus cmax kugada var icerdeki elektronik aksam ise standart fiestada var, servis acisindan sorun olmaz dedim dedim ama dinletemedim :) Bayiyle veya ozel galerilerle gorusebilirsiniz dediler. Galeriden okey alsak bile garantiye sokabilirmiyiz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugun aradilar otosandan beni. Fiesta ST getirilmesi planlanmiyormus. Bende motor focus cmax kugada var icerdeki elektronik aksam ise standart fiestada var, servis acisindan sorun olmaz dedim dedim ama dinletemedim :) Bayiyle veya ozel galerilerle gorusebilirsiniz dediler. Galeriden okey alsak bile garantiye sokabilirmiyiz

Bayi belki de özel galeride öyle şey olmaz :) dikkat edersen birçok premium 2.el ilanlarında Borusan çıkışlı yazar onlar garantili diğerleri değil yani anlayacağın ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.