Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012 Ford Fiesta St Avrupa

Önerilen Mesajlar

Ahh Yakup sen gene kızacaksın ama :)

sen git polodan daha büyük hacimden polodan daha düşük güçte motor çıkar. 0-100de anca poloyu yakala, Vmaxte polonun nalını topla , tüketimin ve emisyonun da polo ile aynı olsun sonra da polo ile aynı fiyata veya pahalı satmaya çalış :( :( :(   :D :D

Ama bu dün bana dediğin şeyle benziyor :D litre hacmi ile alakasını kuramıyorum sonuçta güç belli verimliliğe bakarız vs vs vs Birde bu değerlerde en iyi olması gerekmiyor yani arabalar sonuç olarak fiyatı belirleyen şeyler rakam olursa alamanlar hep kaybeden olur :) japonlar işin içine girerse diyorum yani :)

Neyse abi çocuk doğsun sonra alırız boxer :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...

Liste Fiyatı 46.000 liradan başlıyor desem ne düşürdünüz ? 

ST sadece 3 kapı üretiliyor diye bize getirilmeyeceği söylenmişti (sanki eski 2.0 ST 5 kapı idi anasını satayım )  

Getirirlerse yuhh olsun. Yani getirilmeyecek deyip getirdikleri için yuhh olsun yoksa getirmeleri iyi birşey tabii ki.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.