Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kazaydı Geldi Geçti

Önerilen Mesajlar

http://sozcu.com.tr/2014/gunun-icinden/ankarada-feci-kaza-7-534308/

Sanada çok geçmiş olsun abi allah bi daha yaşatmasın

Bu kazada bu sabah abidinpaşada oldu. Focusun son halini bi görün istedim.

Askerlik şubesinin altında gibi geldi bana kaza.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://sozcu.com.tr/2014/gunun-icinden/ankarada-feci-kaza-7-534308/

Sanada çok geçmiş olsun abi allah bi daha yaşatmasın

Bu kazada bu sabah abidinpaşada oldu. Focusun son halini bi görün istedim.

Focus'un son halinde aman aman birşey yok. Belli ki hiçbiri kemer takmıyordu. Yazık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1. Konuyu açan arakadaşa geşmiş olsun.

2.Volvo gerçekten kazadan sağlam çıkmış

3.Konuyu açan arkadaş kesinlikle hatalı değil bende yol boşsa kökler sollarım 3-5 aracı, isteyen istediğinin tamponunu izleyebilir benim için sorun yok.

4. Bu gibi durumlar için araç içi kamera yasal zorunluluk haline getirilmeli ve otomobil firmalar araç kamerası için ayrı bir fiş yahut tesisat sunmalı araç çakmağında iğren. duruyor.

5. Ben böyle bir durumda olsaydım frene asılır seatla kafa kafaya çarpışırdım ama araçta yalnızsam bunu yapardım çünkü konuyu açan arakadaş aramızda olmasaydı bu kazada hayatını kaybetseydi seatı kim bulacaktı. Ama o araca çarpsaydı kaçma imkanı olmazdı. BU yazdığımı eleştirecekler şuna dikkat "frene asılırdım ve yalnızsam" yapardım diyorum.

6.Suv araçların rahatlığıda budur bir nissan xtrial olsa o seatl kafa kafaya çarpışsaydınız bile onun motoru sizin kaput altınzıda kalıyor.

Ya seattaki surucu yalniz degilse...

Ya yaninda cocugu varsa...

Çağlar bey en doğrusunu yapmis. Kazadan kaçmak için elinden geleni yapmış.

bence doğrusu da bu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya seattaki surucu yalniz degilse...

Ya yaninda cocugu varsa...

Çağlar bey en doğrusunu yapmis. Kazadan kaçmak için elinden geleni yapmış.

bence doğrusu da bu.

Peki ya ıssız bir yol olsa çağlarada birşeyler olmuşsa o seat sürücüsü durmasa bu adam ölse ne olacak abi bu konu nerden tutarsan oraya gider

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Peki ya ıssız bir yol olsa çağlarada birşeyler olmuşsa o seat sürücüsü durmasa bu adam ölse ne olacak abi bu konu nerden tutarsan oraya gider

Goz gore gore arabam iyi diye kafadan carpacak kadar delikanli değilim ben. Elimden geldiğince kurtarmaya calisirim.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Goz gore gore arabam iyi diye kafadan carpacak kadar delikanli değilim ben. Elimden geldiğince kurtarmaya calisirim.

Ben çarpışalım demedim zaten kaçtığı için sinirleniyorum bende kurtarmaya çalışırım tabiki...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hangisinde kurtulacağını biliyorsan tabi :) neyse Allah korusun herkesi ama ümit çocuğun Felan varsa o adam da akıllı olacak biraz yapacak bişey yok.

Yalniz Yakup Çağlar bey kamyonun onunde kaliyor gecis esnasında. Karsidan gelen adam Çağlar beyi hic görmüyor. Yqni akillilikla tedbirle ilgisi yok olayin. Tam muallak bir kaza. Kim asli kim tali kusurlu yorum yapmakla tespit etmek zor.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Emin olamadığın yerde sollamanın ne anlamı var, bekle.. Dediğim bu, sollayarak eline 10 dk bile geçmez bu tip yollarda. Bende kaçmaya çalışırdım belki ama bile bile uçuruma da atlamazdım sanırım çarpardım içindeki önemli değil o an onları değil kendimi düşünürüm hiç sosyal mesaja gerek yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

büyük geçmiş olsun, haftasonu ankaradaydım, mesajlarıda genelde hergün baktığımdan foruma, ana sayfanın üst bölümünden ve yandaki açılan başlıklardan takip ediyorum, o yüzden görmemişim.

vallahi volvo iyi hoş sağlam arabada, Allah korumuş. kendine iyi bak..

yolda en azından sol şeridinde ciddi  anlamda boş olması lazım sollamak için.. kritik sollama yapanlar var, aynı sollamayı karşı şerittende birisi yaptığı zaman, herkes kendi şeridine geçerken kafa kafaya gelmek an meselesi.. filmlere konu olur yani..  slm

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hemen öldürdün abi,canlı mı gömeceksin beni :kıhkıh:  :kıhkıh:

Aynen öyle.O hızda çarpışsaydık kesin yara alırdım. Ben 100 karşı taraf 80 desek 180 km/s eder. Sonuç çok ağır olurdu. Hiç pişman değilim kaçtığıma. Kaçtığım zaman yaşama şansım var lakin hiçbirşeyim yok. Ama kafa kafaya çarpışsak kesin giderdi iki tarafta.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.