Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cenevre 2014 Fuarını Hep Birlikte Gezelim

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Valla twingoya karşı bir ilgim vardı hep bu tam benlik bir araba olmuş. İlerde focusu satıp twingoya binersem şaşırmayın.. :D

Bir de genel sohbette Ferrari muhabbeti dönmüş Şu Le Ferrari'nin aynalara anlam veremedim :D

07-ferrari-laferrari-geneva.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Böyle koca koca gözlerle bakığınız fuarlarda cayır cayır görünen arabalar, Avrupaya en olmadı Türkiyeye geldiğinde "bu ne la" dedirtecek kadar eksik gedik/farklı gelmesede bende bu tip fuarlara ilgi duyarak izlesem ;)

Yok canıım diyenler olursa bir önceki kasanın fuar tanıtımlarını izlesinler ;)

- sync 2 istiyorum

+ şu paketle alamazsın,

- bunu istiyorum

+ o amerikadaki araçlarda var

- iki paketi birden istiyorum

+ ikisi birden olmaz

- lan parasını vereyim

+ yok olmaz

Fuarlar, göz boyama, kar amacı ve ne aldığını bilmeyen güzel ülkemin güzel insanları...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford içinse zaten basın açıklaması diye birşey var :) Şuan da avrupa için ne açıklandı ise hepsi ülkemizde olacak.Ama paket ama standart.

5 ocak'da verilmiş tr açıklaması avrupa'dan hiç farkı yok. Zaten otomobil fuarında abd araçları gelmez.

Teknoloji fuarında MFT geldi zaten sync tanıtmak içindi o da standart sunuldu titanium'da.. 

http://www.focusclubtr.com/topic/4-yeni-ford-focus-2011-2012-2013-ford-focus-genel-ba%C5%9Fl%C4%B1k/

He olsa ne olacak ?

Hiç birşey adı üstünde FUAR :) SHOW Businesss

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla twingoya karşı bir ilgim vardı hep bu tam benlik bir araba olmuş. İlerde focusu satıp twingoya binersem şaşırmayın..

Daha önce böyle demiştim ama aldığım duyumlara göre  yeni Twingo da Türkiye'ye gelmeyecekmiş  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hep araba mı, birazda lastik..

pirelli fuarda   http://www.pirelli.com/minisite/geneva2014/uk/

mesela mc laren lastikleri, onlarla çalışılıp, o arabaya özel üretilmiş..

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 daikika lastik çıkacak diye bekledim, bir yerde 2 saniye gözüktü :P  

kusura bakmayın espriyi anlamadım.

25 araç hakkında bilgi ve üzerlerindeki lastiği görüyorsunuz, araca tıklayınca sağda..

altta resim kareleri var, bazılarında lastiğin resmide var..

Bende belki kedileri görürüz dedim kedi de yok :P

bu yıl ki kediler burada..  http://www.startv.com.tr/foto-galeri-detay/diger/melekler-2014-pirelli-takviminde/1

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25 araç hakkında bilgi ve üzerlerindeki lastiği görüyorsunuz, araca tıklayınca sağda.. altta resim kareleri var, bazılarında lastiğin resmide var..

Ben resimlere değil de sadece videoya bakmışım, ona yönelik yazdm, espri yoktu zaten.

Şimdi fark ettim resimlerin açıldığını... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.