Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Motosiklet, Scooter, 2 Tekerlikli Araçlar

Mertcan Çelik

Önerilen Mesajlar

Sende böyle düşünüyordun yani :D

Neyse bencesi böyle.

Ben daha beterdim la. Direkt ötenazi olduğunu iddaa ediyordum :zha:

Oradan buraya geçtiğim için diyorum insanların anlamaması normal. Zevk renk meselesi aslında bu da çoğunluk hep benim bir zamanlar yaptığım gibi mantığına bakıyor, tehlikesini hesaba katınca olumlu bakamıyorlar doğal olarak :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben daha beterdim la. Direkt ötenazi olduğunu iddaa ediyordum :zha:

Oradan buraya geçtiğim için diyorum insanların anlamaması normal. Zevk renk meselesi aslında bu da çoğunluk hep benim bir zamanlar yaptığım gibi mantığına bakıyor, tehlikesini hesaba katınca olumlu bakamıyorlar doğal olarak :)

Benimde yukarda bahsettiğim bu, zevk için biraz motorun motor olması lazım diyorum :kıhkıh:

Seni anlamaya çalışmıyorum :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benimde yukarda bahsettiğim bu, zevk için biraz motorun motor olması lazım diyorum :kıhkıh:

Seni anlamaya çalışmıyorum :D

Motorun motor olması lazım derken ne kast ettiğini anlamadım. Sürülüyorsa 600'lük mü sürülmeli?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Motosiklet hata affetmiyordu tamam da yoldaki hataları da affetmiyormuş ya la. Basit ve yavaşca sola dönerken önden kaydı, artık bala şeye mi denir, bilinçaltı refleksleri mi denir ne denir bilmem de şansıma kurtardım resmen.

Çok şükür düşeyazarak ilerideki düşme ihtimallerimi az çok düşürmüş oldum bu tecrübeyle  ^_^  :aman:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Motosiklet hata affetmiyordu tamam da yoldaki hataları da affetmiyormuş ya la. Basit ve yavaşca sola dönerken önden kaydı, artık bala şeye mi denir, bilinçaltı refleksleri mi denir ne denir bilmem de şansıma kurtardım resmen.

Çok şükür düşeyazarak ilerideki düşme ihtimallerimi az çok düşürmüş oldum bu tecrübeyle ^_^:aman:

Yağ mazot çamur micir yolda problem oluyormuş zaten.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yağ mazot çamur micir yolda problem oluyormuş zaten.

Abi yolda hiç bir şey görünmüyordu da anlattığımda söylediler orası hem ters açılı hem de aşırı kayan bir yermiş. Arabalar bile kayabiliyomuş bazen.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benide dün ambulans altına alıyordu..yanından geçiyordum beni görmedi üzerime kırdı.Aracın sağındaydım ve sağa yatmamak için omzumla ambulansa dayandım..resmen ikili temsa geçtik..son anda gaza asılarak tehlikeden kurtuldum..

Kİm nederse desin İstanbul trafiğinde güçlü motor şart..tehlike anında gazlayarak kaçmak,herzaman iyi oluyor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benide dün ambulans altına alıyordu..yanından geçiyordum beni görmedi üzerime kırdı.Aracın sağındaydım ve sağa yatmamak için omzumla ambulansa dayandım..resmen ikili temsa geçtik..son anda gaza asılarak tehlikeden kurtuldum..

Kİm nederse desin İstanbul trafiğinde güçlü motor şart..tehlike anında gazlayarak kaçmak,herzaman iyi oluyor..

Geçmiş olsun tam omuz omuza mücadele desene
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.