Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Motosiklet, Scooter, 2 Tekerlikli Araçlar

Mertcan Çelik

Önerilen Mesajlar

2 teker, riskli

kazınmış asfaltta iki teker, hiç hoş değil

rüzgarda 2 teker, tehlikeli

yağmurda 2 teker, sakat

Bu üçünü birleştirince işte, bugün kızılcahamamın oralarda çamlı bir yerden dönerken, yusuf beyle kanka olunuyor. Bir fabrikaya sığındık 5-10 dakikalığına sonra devam ettik de ciddi sakattı. Panik filan olan birinin kurtuluşu olmaz o işten.

Yaz kış motosiklet sürerim diyordum da artık kışı bırakın yağmurda bile 3 kere düşünürüm :):aman:  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu üçünü birleştirince işte, bugün kızılcahamamın oralarda çamlı bir yerden dönerken, yusuf beyle kanka olunuyor. Bir fabrikaya sığındık 5-10 dakikalığına sonra devam ettik de ciddi sakattı. Panik filan olan birinin kurtuluşu olmaz o işten.

Tek başına gitmiyorsun değil mi? Her ihtimale karşı yanında hep biri olsun, şehirdışı tecrübe olsa da iki kişi olmak daha güvenlidir herhalde.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 teker, riskli

kazınmış asfaltta iki teker, hiç hoş değil

rüzgarda 2 teker, tehlikeli

yağmurda 2 teker, sakat

Yaz kış motosiklet sürerim diyordum da artık kışı bırakın yağmurda bile 3 kere düşünürüm :):aman:  

Mert ne oldu ya..çabuk pes etmeye başladın..:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tek başına gitmiyorsun değil mi? Her ihtimale karşı yanında hep biri olsun, şehirdışı tecrübe olsa da iki kişi olmak daha güvenlidir herhalde.  

Yok grupla gittik de yağmur bastırdığında dağılmıştık baya 2 kişiydik sadece.

Mert ne oldu ya..çabuk pes etmeye başladın.. :)

Abi temiz tırstım da kuru hava için geçerli değil tabiki bunlar, ıslak zemin + rüzgarda pes etmek lazım cidden fazla tehlikeli oluyor  ya da ben henüz çok tecrübesizim :)

Motorun altımda önünün arkasının salınımı, şeritte sağa sola kayması cidden tedirgin etti beni ki yavaşladıkça rüzgarın etkisi de baya arttığından sağa çekerken baya sarsıldım. Güzel bir tecrübe oldu tabiki de :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaw iyiki zayıf bişey değilmişsin :):)) :)) :) yoksa kim bilir nereye uçar gidermişsin uçurtma gibi...: :):) :):) :):))

Engin haklı Yanlız bir yere gitme bir süre daha...

Şehir içinde yalnız ya da değil çok bir önemi yokki abi. Allah korusun düşsen etsen zaten yoldan geçen tüm motorsiklet sürücüleri duruyor. Tanıdık tanımadık herkese selam vere vere korna çalmayı öğrendim. Çok ciddi dayanışma var :)

Focus'çular da anca kahveden kahveye  :kıhkıh::P

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şehir içinde yalnız ya da değil çok bir önemi yokki abi. Allah korusun düşsen etsen zaten yoldan geçen tüm motorsiklet sürücüleri duruyor. Tanıdık tanımadık herkese selam vere vere korna çalmayı öğrendim. Çok ciddi dayanışma var :)

Focus'çular da anca kahveden kahveye  :kıhkıh::P

Heehhehe tabiii bunun moto kuryesi,pidecisi,hamburgercisi çok var :):):):)):):):):))):)

Yaw sabah sabah walla çook eğlendim:):):): ulen sünnetini kaçırmışım ama düğününde yanında olacağım senin:):):):)))

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Heehhehe tabiii bunun moto kuryesi,pidecisi,hamburgercisi çok var :):):):)):):):):))):)

Yaw sabah sabah walla çook eğlendim:):):): ulen sünnetini kaçırmışım ama düğününde yanında olacağım senin:):):):)))

Pidecinin hamburgercinin pizzacının mertcanı görünce selam vermesi normal abi :) potansiyeli görüyorlar çünkü :D

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sağ ön amortisörüm kaçırıyor. Yarın keçesi ile beraber sıvısı değişecek. Ne kadar akıttığı ettiği belirli olmadığından ve tam olarak ne kadar konması gerektiğinin bilindiğinden pek şüpheliyim de yapacak bir şey yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sağ ön amortisörüm kaçırıyor. Yarın keçesi ile beraber sıvısı değişecek. Ne kadar akıttığı ettiği belirli olmadığından ve tam olarak ne kadar konması gerektiğinin bilindiğinden pek şüpheliyim de yapacak bir şey yok.

Geçmiş olsun Mertcanım ama yarın tatil olması lazım....

Birde sana dedik bu kadar yük çekmez bu diye:):):))::):)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.