Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

ben bu kabloyu aldım belirtildiği şekilde proğramı yükledim. Akbloyla birlikte gelen driveri de kurtdum pc tanıdı. Ama araca bağladığımda Read From BCM dediğimde CAn't connect to Ecu, Swich HS Scan hatası vermektedir. Kablommu uyumsuz acaba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben bu kabloyu aldım belirtildiği şekilde proğramı yükledim. Akbloyla birlikte gelen driveri de kurtdum pc tanıdı. Ama araca bağladığımda Read From BCM dediğimde CAn't connect to Ecu, Swich HS Scan hatası vermektedir. Kablommu uyumsuz acaba

Switch MS-CAN modunda sanırım switch HS-CAN moduna alıp deneyim
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10/15/2016 - 22:19 tarihinde, Ilker Özeren yazdı:

* aracı park ettikten sonra 45 saniye sonra otomatik lock yapması.

Bu özellik sonradan eklenen bir özellik değil. Aracı park ettikten sonra otomatik kilit yapmaz hiçbir araç. Ancak, siz aracın kilidini açıp, hiçbir kapıyı açmaz iseniz; bir süre sonra araç yanlışlıkla anahtara dokunulduğunu düşünür, ve arabayı geri kilitler. Bu özellik tüm araçlarda standarttır. Yazılımsal bir olay, ikinci dediğim siz de çalışmıyorsa servisle bi test edin bence..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

50 dakika önce, R Samet Batmaz yazdı:

Bu modifiye edilebilirmi peki hocam. Modifiye edilebilen ve edilemeyen varmış galiba çünkü

WhatsApp Image 2016-10-19 at 14.16.48.jpeg

Orijinalinde hscan dir zaten. Bu yüzden kötü kablo olduğu için okuyamıyor diye düşünüyorum. Forscan bağlanır büyük ihtimalle. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu cihazla olmuyor, kartal civarındaysanız bende ki cihazla yardımcı olabilirim.

Cihazı saticiya geri yolladm... Fark vererek baska cihaz yolliycak simdi bana. Istanbul da bahcelievlerdeyim ya yakın olsaydm gelirdim :(
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.