Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

1-linkte verilen program ile bluetooth bağlantısı kurmak mümkün mü?

2-ekran da "D" modunda sürüş yaparken "S" modunda yapılan sürüşteki gibi kaçıncı viteste olduğunu gösteren bir ayar var mı?

yanıtlar için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

26 dakika önce, Ertan Yücel yazdı:

1-linkte verilen program ile bluetooth bağlantısı kurmak mümkün mü?

2-ekran da "D" modunda sürüş yaparken "S" modunda yapılan sürüşteki gibi kaçıncı viteste olduğunu gösteren bir ayar var mı?

yanıtlar için teşekkürler.

1 evet ama tavsiye edilmiyor

2 hayır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 saat önce, volkan y yazdı:

selamlar.

ELM-327 kablosunu internetten aldım. denilenlenleri harfiyen uyguladım aracımla pc bağlantısını kuramadım. sorunun ELM-327 kablosunda olduğunu düşünüyorum. 

Bu kablodan bir tane daha alacağım. bana link atıp '' ben buradan aldım ve sıkıntı yaşamadım'' diyebilecek arkadaş varsa çok sevinirim. 

Volkan Bey ben adres vereyim reklam olmazsa. Elime ulaşması 15 gün kadar oldu ama ürün sağlam ve güzel çıktı. Gayette hızlı...

http://tr.aliexpress.com/item/2015-New-ELM327-USB-Modified-Switch-Forscan-Elmconfig-Ford-Focus-Mondeo-Mazda-free-shipping/32354328581.html?spm=2114.13010608.0.58.uXtcep

Reklam olursa eğer silinebilir adminlerimiz tarafından. :)

Berat Hasbek tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 saat önce, Berat Hasbek yazdı:

Volkan Bey ben adres vereyim reklam olmazsa. Elime ulaşması 15 gün kadar oldu ama ürün sağlam ve güzel çıktı. Gayette hızlı...

http://tr.aliexpress.com/item/2015-New-ELM327-USB-Modified-Switch-Forscan-Elmconfig-Ford-Focus-Mondeo-Mazda-free-shipping/32354328581.html?spm=2114.13010608.0.58.uXtcep

Reklam olursa eğer silinebilir adminlerimiz tarafından. :)

Sağolasın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba saygıdeğer üstadlar,

Forumda bu konu altında bütün yazışmaları baştan sona teker teker okudum ve bir ELM327 kablo satın aldım.

Aldığım kablo ile bir türlü bağlanamadım 11 Style Sport Plus Focus 3 arabama. Daha sonra yabancı forumlarda

gördüğüm MScan HScan dönüşümünü yaptım ve yine bağlanamadım fakat bunun dışında bu sefer FordScan programı

kötü ELM327 klonu hatası verdi. Forumda bahsedilen FTDi çipli ELM327 almak için ebay'den sipariş verdim. 

Bu sefer PayPal ve Kredi kartı ödemelerinde sorun yaşadım ve temin süreleri çok uzun.

Merak ettiğim konu, Türkiye'den temin edebileceğim FTDi çipli ELM327 mevcut mudur ? (Ya da Foccuss ile çalıştığından emin olduğunuz başka çipli bir kablo) ya da Bursa sınırları içerisinde bana kablo konusunda yardımcı olabilecek biri var mıdır forumda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
35 dakika önce, Çağlar Şahinler yazdı:

mrb arkadaslar bır sey soracam elm kablosunu bir arkadaş yolladı bana ama cd si yok driver lazım varmı bulabileceiğim bir yer bilgisayar tanımıyorda?

http://www.totalcardiagnostics.com/support/Knowledgebase/Article/View/1/0/how-to-install-elm327-usb-cable-on-windows-and-obd2-software

Linki okuyun ve uygulayın...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba arkadaşlar bende aranıza 2012 focus 3 style plus ile katıldım. Araçta ilk işim direksiyon kılıfını deri kaplamak oldu biraz uğraştırdı ama gerçek deri ile yaptığım için direksiyondaki plastik hissinden kurtuldum. Önceki aracımda yokuş kalkış desteği vardı burada konuyu görünce bende yapmak istedim ama elektronik işler beni korkutuyor doğrusu :) İstanbul Avrupa yakasında bu işlemi yapan bir yer bilen varmıdır acaba, paylaşırlarsa minnettar olurum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konunun tamamını okudum. Verilen linklere de baktım. Ayrıca ebay, aliexpress araştırdım ama paypal istemeyen kredi kartı ile alabileceğim güvenilir satıcıdan bir ürün bulamadım. Yakın zamanda ürün alanlar özel mesaj vs ile de olsa aldıkları ürünün linkini paylaşabilirse sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.