Jump to content

Ertan Yücel

Üye
 • Toplam İleti

  61
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

24 Poor

Ertan Yücel Hakkında

 • Yaş 38
 • Derece
  Ambiante

Profil Bilgileri

 • Yaş 38
 • Şehir:
  erzurum
 • Arabam:
  2013, trendx, powershift, 1,6
 • Meslek:
  serbest
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

 1. Ertan Yücel

  1.6 Lpg Motor Soğutma Suyu Bitmiş

  erzurumda -45 ü görüyor hocam bırak %100ü satılsa %200 lük bile antifiriz koyulur, içine su kattıkça donma sıcaklığı dereceye doğru yaklaşıyor, saf kullanınca su katıştırmadan donma sıcaklığı -40,-45 oluyor en fazla kalitesine göre
 2. Ertan Yücel

  Lpg Hakkında Tereddütlerim

  romano nun kendisini taktırdım, 25.000 km oldu yaklaşık sıkıntı yok şükür.
 3. Ertan Yücel

  Focus 3 Silecek Değişimi

  bende bu siyah etiket bir işe yaramaz niye var ki diye sökmüştüm
 4. Ertan Yücel

  Arabanın Anahtarı Bagajda Kaldı Yardım!

  Bilgi Merkezi Kasko Sigortası Anahtar Arabanın İçinde Unutulursa Ne Yapılmalı? Araç sahiplerinin en çok korktuğu durumlardan biri de araba anahtarını kaybetmek veya arabanın içinde unutmaktır. Günlük hayatın koşturmacası, sorunları ile boğuşurken bir de araç anahtarını arabada unutmak, çok can sıkıcı olabilir. Üstelik bir de aceleniz varsa ve aracınıza çok ihtiyaç duyduğunuz bir durum yaşıyorsanız, "Ne yapacağım şimdi?" düşüncesiyle panik olabilirsiniz. Araba anahtarını kilitli araçta unutmalara karşı önlem olabilecek ve araç anahtarını araçta unutma durumunda yapılabilecekleri bir araya getirdik. Araba Anahtarı Araçta Unutulduğunda Yapılabilecekler Kasko Sigortanızı Değerlendirmenin Tam Vakti Kaskomuzun unuttuğumuz hizmetlerinden biri yol yardım teminatı , araç anahtarının kaybı gibi yolda kalmanıza neden olan durumlarda kullanabilmeniz için var. Böyle durumlara hazırlı olarak kaskonuza yol yardım teminatını ekletirseniz, aracınız bulunduğu konumdan kurtarılacağı gibi anahtar için oluşacak giderler de karşılanır. Kaskolu araç sahibinin bu durumda yapması gereken tek şey kasko aldığı kurumu durumdan haberdar etmektir. Çekici Hizmeti Bugünler için Var Araç anahtarınızı hiç olmayacak, tehlikeli bir yerde bıraktıysanız, yapmanız gereken en doğru hareket kolluk kuvvetlerine veya çekicilere başvurmak olacaktır. Ancak araç kaskonuz yoksa, çekici hizmeti biraz masraflı olacaktır. Oysa, kaskodaki çekici teminatı ile yolda kaldığınız pek çok durumda aracınızı güvenli bir alana oldukça düşük masrafla taşıyabilirsiniz. Sizi yarı yolda bırakabilecek durumlarda gerekecek acil durum telefonları listesi çıkarıp sürekli yanınızda taşırsanız, öncesinde bir araştırma yaptığınız için süreci daha kısa sürede atlatabilirsiniz Her şeyin Bir Yedeği Olmalı Evlerin yedek anahtarları olduğu gibi arabaların yedek anahtarının olması da araba anahtarının araçta unutulması durumlarında panik olmanızın önüne geçer. Araç yedek anahtarınızı da nereye koyduğunuzu hatırlamayacağınızı düşünüyorsanız, ailenizden biriyle paylaşabilirsiniz. Akıllı Otomobillerin Akıllı Uygulamaları Günümüzde teknolojinin de gelişimi sayesinde bazı otomobiller oldukça gelişmiş bir yapıya sahip oluyor. Akıllı otomobiller olarak geçen bu araçlarda eğer anahtar araca takılıysa, aracınız kilitlenmiyor veya uzaktan erişim imkanı olan bazı araçları uzaktan açtırabiliyorsunuz. Anahtar Kayıplarına da Kasko Güvencesi Araç arabalarının anahtarıyla ilgili yaşadığımız bir diğer sorun da araba anahtarını kaybetmek oluyor. Gün içerisinde uğradığımız her yerde araç anahtarını kaybetme ihtimalimiz var. Eğer kaskonuz varsa, araç anahtar kayıpları durumunda oluşan masrafı kaskonuz karşılayabiliyor ama bunun için ek bir teminat olan araç anahtar teminatını poliçenize ekletmeniz gerekiyor. www.sigortam.net sitesinden alıntıdır. marmara-sigorta.com.tr ve tasit.com aynı makale var.
 5. Ertan Yücel

  Arabanın Anahtarı Bagajda Kaldı Yardım!

  tipo ve uno da hırsızların kullandığı yöntem diye biliyorum
 6. Ertan Yücel

  Arabanın Anahtarı Bagajda Kaldı Yardım!

  izlemede kalıp nasıl açtıklarını yazar mısınız?
 7. Ertan Yücel

  Park Sensörü Donması ve Ses Ayarı

  2013, sedan, 1,6 benzinli, powershift, trendx, muhtemelen orjinal gösterge yok ses var
 8. Ertan Yücel

  Park Sensörü Donması ve Ses Ayarı

  gösterge yok, sadece ses geliyor, sanki arkadan geliyor gibi ses yoğunluğu, ben ikinci sahibiyim, alırken serviste takıldığını söylemişti ilk sahibi, su alma olayı yok bildiğin buz kaplanıyor üstü, uzak doğu ya doğru yaşayıp görmediyseniz tarifi zor, her sabah buz kazımayı
 9. Ertan Yücel

  Park Sensörü Donması ve Ses Ayarı

  soğuk havalar başlayınca arka park sensörleri donma yapıyor. geri vitese takınca sürekli cisime değmiş gibi ses çıkarıyor. buzlanma çözülünce normale dönüyor, erzurum da bu donma 6-7 ay oluyor. bu donmayı önlemenin ve sesi kesmenin bir yolu var mı? arka taraftan geliyor ses, ses ayarı var mı? nerede? çözüm önerileri için teşekkürler.
 10. Ertan Yücel

  2500 Devirde Sarsıntı

  güzel lpg ayarı veya ateşleme bobinlerinde birşey yoksa subaplar olabilir
 11. yerli otomobil de cam filmi nasıl olacak acaba?
 12. Ertan Yücel

  İlk çalıştırmada Hareket Eden Silecekler Normal Mi?

  sileceğe dışarıdan elle müdahale olduğunda, ilk çalıştırmada kendini olması gereken yere alıyor, yada açık unutup araç tekrar çalıştırıldığında aynısını yapıyor.
 13. Ertan Yücel

  1.6 ti-vct Powershift Yakıt Tuketimi Yüksek Geliyor?

  Erzurum 8,5-9,5 litre arası değişiyor
 14. Ertan Yücel

  Direksiyon Çevirdiğimde Debriyajda His

  pas pas geri çekmek lazım.
 15. Ertan Yücel

  Bosch Car Service Parçaları

  dışarıdan gelen parçayı bosch serviste takmak için ne kadar ödeyeceksiniz, her servis bu uygulamayı yapıyor mu? elinde parçasıyla geleni işçilikle servise kabul ediyor mu?

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.