Jump to content

Ercan Bayram

Member
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Poor

About Ercan Bayram

 • Rank
  Ambiante

Profile Details

 • Location:
  İzmir
 • Car:
  Focus 1.5 tdcı trend x otomati
 • Job:
  Öğretmen
 • Gender:
  Bay
 • Age 36

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Siz bu konuda uzmansınız . Tabi ki kesin fiyatlar belli olmaz ama üç aşağı beş yukarı belli olur. Mesela kuga da tahminleriniz tuttu mu?
 2. 2008 i çok bekledim pahalı çıktı. Puma da 2008 e benzer olabilir diyebilir miyiz
 3. Arkadaşlar focusum satışta pumayı bekliyorum . Sizce fiyat tahmini olarak olaur
 4. Arkadaşlar fiyatlar belli oldu mu? Bir de Puma ne zaman satışta ?
 5. Valla içim rahatladı. Çok teşekkürler değerli bilgileriniz için
 6. Hocam sen serviste usta musun? Maşallah . Kutuda tam değil turbonun ağzında yağ.
 7. cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar. --3 dakika sonra eklendi-- cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar.bizim araçlardaki turbo ile 1.6 dizellerdeki turbolar aynı mudur?genelde onlarla ilgili sorunlar var?
 8. İyi günler arkadaşlar.2015 1,5 tdcı powershift 70000 km aracımı periyodik bakımı için yıllardır tanıdığım bir ustaya götürdüm.hava filtresi haznesini söktüğünde Turbo dam yağ geldiğini gördü. Arabanın turbosunun bozulmaya başladığını söyledi. 70 bin km de turbo bozulması çok garip geldi. Bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar varmı
 9. Focus 1.5 tdcı için öncelikle 0 30 demiş. Bulunmazsa 5 30 kullanılabilir demiş. Bu ikisi arasında çok fark var mi? BaZıları 0 30 konusunda çok diretiyor.
 10. Ben de bugün aradım .9 yazıyor dedim o ecoobost için dediler bizim (1,5tdcı) 4 yıl olacakmış
 11. Arkadaşlar ben de bugün 2015 focus 1,5 tdcı PowerShift 69000 km aracımın periyodik bakımı için 2 servisten fiyat almak istedim 4 yıl dolduğu için trigier seti değişmesi gerektektiğini söylediler.benim bu 9 Yıl işinden haberim yoktu. Bununla ilgili yazıyı nereden bulabilirim. Yarın tekrar arayacağım
 12. O zaman halojen . En iyisi hangisi . Osram night breaker laser mi Philips mi

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.