Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Abilerim şimdi ben bağladım okuttum lastik basıncı aktive ettim kaydettim ABS menüsünden geldim tıklamam gereken yere tıkladım bu uyarıyı aldım çıktım. c6d83f010bdb473a221caa6ca9629af8.jpg kontağı açtım bu uyarıyı verdi sonra çalıştırdım arabayı tepe çıkış yd. Çalışmıyor diye bir uyarı daha verdi 830d5d3f5c939b0df4fc9cb5097221cc.jpg9b9bc5c4345e91a8506858d1e61f121e.jpg daha sonra tekrar bağlandım lastik basıncı önceki konumuna getirdim kaydettim çıktım normala döndü. Sorun nedir ben bir yeri mi kaçırdım yardımcı olursanız sevinirim [emoji4]

Bu arada aracımda 2013 model titanium smart paket

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Kadir Mermer said:

Abilerim şimdi ben bağladım okuttum lastik basıncı aktive ettim kaydettim ABS menüsünden geldim tıklamam gereken yere tıkladım bu uyarıyı aldım çıktım.  kontağı açtım bu uyarıyı verdi sonra çalıştırdım arabayı tepe çıkış yd. Çalışmıyor diye bir uyarı daha verdi aha sonra tekrar bağlandım lastik basıncı önceki konumuna getirdim kaydettim çıktım normala döndü. Sorun nedir ben bir yeri mi kaçırdım yardımcı olursanız sevinirim emoji4.png

Bu arada aracımda 2013 model titanium smart paket

program araç sapıtabilir işlemler sırasında, şuan sorun yoksa sorun yoktur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

program araç sapıtabilir işlemler sırasında, şuan sorun yoksa sorun yoktur.

Abicim lastik basıncı aktive edince yukarıda paylaştığım uyarıları veriyor, lasik basınc verisini ilk haline getirince sistem normale dönüyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yokuş kalkış çalışıyor mu şu anda?

Uyarı vermiyor abicim sistem daha önceden çalışıyordu

Abilerim sistem şuan orjinal verileriyle yokuş kalkış çalışıyor

Abilerim bu #101 Tire pressure monitoring i 05 TPMS with tyre pressure sensors 4whl yapsam ne olur?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kadir senin arabada basınç sensörü yok, yine hata verir. İlk denemede bir şeyler yarım kalmış olabilir. Tekrar deneyebilirsin diye düşünüyorum. 

Abicim serdar abime videosunu attım yaparken serdar abim senin sistem mi kabul etmiyo acaba felan dedi ozan abinin başta yazdığını birebir yapmışsın felan dedi hatta

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Kadir Mermer said:

Abicim serdar abime videosunu attım yaparken serdar abim senin sistem mi kabul etmiyo acaba felan dedi ozan abinin başta yazdığını birebir yapmışsın felan dedi hatta

ABS tabında initialize ecu diyince hata alıyomusun hala? o hatayı çözmeden olmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.