Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-ol Otomotiv Focus 3 Tft Genis Ekranlı Gösterge

Önerilen Mesajlar

Hava ısı yeri farklı..

Benim de hemen bu dikkatimi çekti. İlk bu göstergeyi taktırdığımda sıcaklık göstergesinin altta olmasını garipsemiştim. Sanırım programı ile ilgili, servis acaba programı da güncellemiş olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim de hemen bu dikkatimi çekti. İlk bu göstergeyi taktırdığımda sıcaklık göstergesinin altta olmasını garipsemiştim. Sanırım programı ile ilgili, servis acaba programı da güncellemiş olabilir mi?

Sürekli olağan birşey gösterge yazılımı değişebiliyor. Sorun yoksa elletmeyin ama!!!

İlgili diğer konularımızda detayları mevcut

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha çok göstergenin üretim yılına göre bazı farklılıklar olabiliyor,mesala benim ilk aldığım göstergede sağ altta toplam km yerine gidilen mesafe vardı,üretim tarihi daha yeni olanda ise aynı yerde toplam km var...tabii güncelleme ilede bazı değişiklikler olabiliyor, mesela mevcutta beyaz olan verilerin renklenmesi gibi...

Bu arada ben de aynı kanıdayım, göstergeden bir şikayetiniz yoksa güncelleme yapmak riskli olabilir....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Servis göstergeyi en son sürüm güncellemeyi yaparak takmıştır. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sürekli olağan birşey gösterge yazılımı değişebiliyor. Sorun yoksa elletmeyin ama!!!

İlgili diğer konularımızda detayları mevcut

Daha çok göstergenin üretim yılına göre bazı farklılıklar olabiliyor,mesala benim ilk aldığım göstergede sağ altta toplam km yerine gidilen mesafe vardı,üretim tarihi daha yeni olanda ise aynı yerde toplam km var...tabii güncelleme ilede bazı değişiklikler olabiliyor, mesela mevcutta beyaz olan verilerin renklenmesi gibi...

Bu arada ben de aynı kanıdayım, göstergeden bir şikayetiniz yoksa güncelleme yapmak riskli olabilir....

Evet okudum bazı yorumları, o nedenle sıkıntı olmadığı sürece müdahale ettirmeyi düşünmüyorum. Ozan'ın çalışmalarını takip edelim şimdilik :)

Servis göstergeyi en son sürüm güncellemeyi yaparak takmıştır. 

Para almışlar ama işlerini iyi yapmışlar. Bir ara etis'e de bir bakın modül no.su değişmişmi. İmzaları ilerde garanti süreci ile ilgili başları ağrımasın diye almışlardır. 

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tabiiki ama fiyat yine aynı nihayetinde servis kayıtlı buda satarken herzaman satıcının işine yarar

Forumda montaj konusunda bilgi vardı,kendim taktığımda bile sadece km ayarlaması için bu fiyat alınıyor yani montaj olsun olmasın fiyat sabit ise hiç bulaşmamak lazım bence

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Forumda montaj konusunda bilgi vardı,kendim taktığımda bile sadece km ayarlaması için bu fiyat alınıyor yani montaj olsun olmasın fiyat sabit ise hiç bulaşmamak lazım bence

Bulaşın canım ne olacak :) Aracınıza siz dokunun biraz :yeah: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.