Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012 model Focus III ESP + TVC (Dinamik Tork Kontrol Sistemi) - Standart

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

2012 model FIII lerde her donanım seviyesinde (Trend - Style - Titanium) esp+tvc standart oluyor.

1.6i 125 hp ye powershift geliyor.

Hadi hayırlı olsun bakalım.

Fiyatlar,

5971.jpg

Dinamik Torrk Kontrol Sistemi VE Esp standart

Yeni çıkan Comfort modeli ile standartlık bozuldu :)(10 Eylül 2011)

Detay;

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Arkadaşlar gözden kaçıranlara hatırlatma yapmak istiyorum ben çünkü kaçırmıştım...tcs diye algılamıştım yazıları hep..

TVC dediğimiz sistem yani Dinamik Tork Kontrol Sistemi'de Trend'den itibaren standart..

Detay;

Trend donanım seviyesinden itibaren ESP ve Dinamik Tork Kontrolü standart

Yenilikçi teknolojilerin yanı sıra güvenlik konusunda da taviz vermeyen Ford, 2012 model yılıyla birlikte Yeni Focus’un Trend donanım seviyesinden itibaren ESP ve Dinamik Tork Kontrolü’nü standart olarak sunuyor. ESP (Elektronik Denge Programı) sistemine ilave olarak araç virajı alırken motor torkunun ön tekerlekler arasında dağılımını sürekli olarak dengeleyen ve daha iyi yol tutuş sağlayarak, virajlarda önden dışarı kayma eğilimini azaltan Dinamik Tork Kontrolü de standart olarak yer alacak. Sınıfında her daim üstün yol tutuş özelliğiyle standartları belirleyen Focus’ta böylece ABS, EBD, sürücü ve ön yolcu ön ve yan hava yastıkları gibi güvenlik ekipmanlarına ilave olarak artık ESP ve Dinamik Tork Kontrolü gibi aktif sürüş güvenlik sistemleri de standart olarak yer alacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.