Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cruise Control, Sis Farı, Tft Ekranlı Gösterge Montajı (Ankara)

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Farkliliklar

zu9aqava.jpg

3u8are3u.jpg

peki büyük ekran nasıl sığıyor o araya,sanırım devir,sıcaklık,yakıt ve hız göstergelerinin olduğu kısım değişmiyor,doğru mu?ya da kısaca o ekranı yerlestirmek için herhangi bir şey değiştiriliyor mu?Pardon sonradan resimleri tam sayfada inceleyerek farkettim göstergeler de değişmiş,sanırım takım halinde değişiyor

Özcan B. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O sadece manuel kullanacaginiz zaman anlik gozukuyor ve sorunsuz calisiyor

Ama tek sıkıntım ekran ısıgının canlılıgı

y6u7unym.jpg

Ekran ışığınız cansız derken eskisi ile çork far var mı? Genelde forumda bu şekilde belirtilmiş. Merakım orijinal olarak gelen araçlardaki büyük ekranlardan daha mı cansız sonra takılanlar? Resimlerde ışığı yeterli gibi görünüyor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gunaydin,

İlginctir ki, bu fotograftaki canli gozukuyor ama bu sekilde degil. Orjinal tekno paketli bir aractakine ya da yeni kuga'dakine (ayni ekran var) gore isigi cansiz. Ozellikle ibrelerin mavi isigi ve yakit ile hararet isigi cansiz. Belki sadece benim aldigim urunun hatasi da olabilir. Deger mi derseniz, kesinlikle deger. Ama keske Er-ol Otomotiv daha once satisa sunsaymis, cunku aldigim fiyata gore cok uygun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gunaydin,

İlginctir ki, bu fotograftaki canli gozukuyor ama bu sekilde degil. Orjinal tekno paketli bir aractakine ya da yeni kuga'dakine (ayni ekran var) gore isigi cansiz. Ozellikle ibrelerin mavi isigi ve yakit ile hararet isigi cansiz. Belki sadece benim aldigim urunun hatasi da olabilir. Deger mi derseniz, kesinlikle deger. Ama keske Er-ol Otomotiv daha once satisa sunsaymis, cunku aldigim fiyata gore cok uygun.

Ekran ışık ayarı var, far ayarının yanında(+/-) şeklinde, biliyorsunuz değil mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:)

Evet

Kontak acildiginda ektan isiklari normal fakat renkli ekran (otomobil gorseli) geldigi anda hafif bir kisilma oluyor. Cok kez "acaba bu ekranin renklerinden dolayi mi diger isiklar sonuk kaliyor" diye deneme yaptim fakat goz yanilmasi degil.

Dedigim gibi;

Bir sure sonra alisiyorsunuz ve diger ekrana donmeyi dusunmuyorsunuz.

Forumda baska bir basliga da yazdigimi hatirliyorum.

Orjinal gosterge tablosunu bir kac gune kadar dagitip icindeki gosterge kagidi ve ibrelerini degistirecegim. Ledler degisemiuor gordugum kadariyla ama kagidi degistirme seebim; orjinal gosterge tablosunun isik suzen yerleri daha buyuk ve araliklari

daha sık. Bu sebeple belki isik yogunlugu artabilir. Cunku renkli ekran 2012 model

Degisikligi yaptigimda paylasirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

O sadece manuel kullanacaginiz zaman anlik gozukuyor ve sorunsuz calisiyor

Ama tek sıkıntım ekran ısıgının canlılıgı

y6u7unym.jpg

Bu gün İstanbulda bir ford yedek parçacısını aradım adama ön paneli büyük ekranlı olan versiyonla değiştirmek istediğimi söylediğimde arabanız çalışmaz anahtarın kodu orada tanımlı dedi  !!! acaba ben mi yanlış ifade ettim yoksa adam bilmiyor mideden mi salladı ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu gün İstanbulda bir ford yedek parçacısını aradım adama ön paneli büyük ekranlı olan versiyonla değiştirmek istediğimi söylediğimde arabanız çalışmaz anahtarın kodu orada tanımlı dedi  !!! acaba ben mi yanlış ifade ettim yoksa adam bilmiyor mideden mi salladı ? 

Sitede araştırabilirsiniz. Çok yazıldı çizildi, ben dahil çoğu kişi eliyle değiştirdi. Yapamayacağınız kısım km saatini ayarlamak.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu gün İstanbulda bir ford yedek parçacısını aradım adama ön paneli büyük ekranlı olan versiyonla değiştirmek istediğimi söylediğimde arabanız çalışmaz anahtarın kodu orada tanımlı dedi !!! acaba ben mi yanlış ifade ettim yoksa adam bilmiyor mideden mi salladı ?

50 kere yazdım, eski kasada öyleydi bunuda öyle sanıyorlar.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.