Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cruise Control, Sis Farı, Tft Ekranlı Gösterge Montajı (Ankara)

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Sitede araştırabilirsiniz. Çok yazıldı çizildi, ben dahil çoğu kişi eliyle değiştirdi. Yapamayacağınız kısım km saatini ayarlamak.  

Bilgilendirme için teşekkür ederim. O zaman konsolu alıp takıp ODB portunda km ayarı yapmak gerekiyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

50 kere yazdım, eski kasada öyleydi bunuda öyle sanıyorlar.

Selam Ozan Şaşmaz otomative nasıl ulaşabilirim forumda dolaştım baya ama ileitşim bilgilerini bulamadım. Hala ellerinde varsa yeni gösterge panelini almak istiyorum da :) 

Pardon numarayı buldum  :kızgın:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bende bu gün siparişi verdim Haftaya elimde olacak gösterge. İstanbul da problemsiz göstergeyi değiştirebilecğim bir servis ismi söyleyebilirmisiniz ?

Ben göstergeyi kendim değiştirip km ayarını büyükçekmece çetaş servisinde ayarlattım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Arkadaşlar tünaydın :)

Aşırı iş yoğunluğundan buraya yazamadım. Hafta sonu Murat arkadaşımızın önerdiği Muşluoğlu servisine gittim. personel çok sıcak ve samimi bir şekilde karşıladı. kilometre ayarlarını ve gerekli güncellemeleri arabaya attılar bu işlemler için herhangi bir ücret talep etmediler. Gittiğimde bizim servisi nasıl duydunuz diye sorduklarında bende bizim focusclub daki Murat arkadaşımız vasıtasıyla olduğunu söyleyince. Servis Satış müdürü Kaan Kanık isterseniz sizin club üyelerine bizim servisimize gelirse özel indirimler sağlayabiliriz gibi bir öneride bulundu. Bende bu konuda külüp adına cevap veremeiyeceğimi ama önerinizi külüp ile paylaşacağımı forum yöneticilermizinde uygun görürse sizlerle irtibata geçip detayları konuşabileceğini söyledim. 

Bilgilerinize.....

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Aranıza yeni katıldım. Herkese merhaba. Bu forumun seviyeli ve son derece faydalı bir paylaşım platformu olduğunu düşündüğüm için üye olup aranıza hatılmak istedim. Uzatmayım konuya geleyim. Focus 3 trend araca konunun başında yazdığı gibi cc li direksiyonu takıp ekstra bir parça gerektirmeden kullanabilirmiyiz? Eğer öyleyse 500 tl bana uygun gibi geldi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.