Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yan Ayna İçi Sinyal Işığı

Önerilen Mesajlar

Aracıma sinyal verirken görünürlüğü artırmak adına şunlardan almayı düşünüyorum. Forumun fikrini almak istedim önce.

http://www.aliexpress.com/item/14-LED-Car-Vehicle-Red-Arrow-Panel-Indicator-Light-Lamp-Bulb-Mirror-12V-yellow-blue-red/1222179386.html 

SKU093455%20(4).jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tabii birde mali yönü var....

çok ucuz bir malzeme 14 tanesi 50 liraya falan gelecek. bi takım yedek ayırıp eşe dosta dağıtırım diyorum. Araçlarda zaten yan aynada sinyal olduğu için ona direkt bağlanacak, montaj da kolay.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yanlış anlamayın ama bence gereksiz. Neden derseniz de görünürlük açısından zaten karşıdan gelenler için bir anlamı yok he arkadan gelenler içinse kocaman stoplarda pat pat parlayan sinyaller var bunlar varken dahi sizi görmeyen zaten şoför değildir. Yanınızdaki araç için desem gene çok düşük ihtimal görmesi anca akşam vakitlerinde ki zaten yanınızdan dönecek araca refleks olarak bakıyor ve takip ediyorsunuz onun içinde pek bir esprisi yok. Bu 50TL daha güzel şeylere harcanabilir en basitinden 10-11 litre mazot alır 200km civarıda arabanızla gezersiniz çevrede görünürlüğünüz artar  :)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

bu ürünün sinyal için olduğundan emin misiniz?

bana kalırsa şerit değiştirme için kör noktada araç olup olmadığını belirten "kör nokta uyarı sistemi". bazı araçlarda bu şekilde focus'ta sadece bir ışık olarak (tekno pakette) var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu ürünün sinyal için olduğundan emin misiniz?

bana kalırsa şerit değiştirme için kör noktada araç olup olmadığını belirten "kör nokta uyarı sistemi". bazı araçlarda bu şekilde focus'ta sadece bir ışık olarak (tekno pakette) var.

Eminiz bu şekilde satılan lüks Ford markası da mevcut :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çevrede görünürlüğünüz

Çevreye de zarar verilir bir güzel. Kaba hesaba girersek 130 metre kare evde yaşayan insanları öldürebilecek kadar zehirli gazı salgılıyoruz.Eve değil fakat dünyaya,insanlığa...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çevreye de zarar verilir bir güzel. Kaba hesaba girersek 130 metre kare evde yaşayan insanları öldürebilecek kadar zehirli gazı salgılıyoruz.Eve değil fakat dünyaya,insanlığa...

Dünya'da her 7 kişiye düşen 1 aracın çıkardığı zehride hesaplarsak işin içinden çıkamayız,siz gezmediniz eh hadi bende gezmedim geriye kalan ve gezintiye çıkanları ne yaparız :) Doğada bir şeylerin ters gittiği her halinden belli bu mevsimde yaşadıklarımızdan ama 1-2 kişi ile düzeltilecek şeyler ne yazık ki değil

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dünya'da her 7 kişiye düşen 1 aracın çıkardığı zehride hesaplarsak işin içinden çıkamayız,siz gezmediniz eh hadi bende gezmedim geriye kalan ve gezintiye çıkanları ne yaparız :) Doğada bir şeylerin ters gittiği her halinden belli bu mevsimde yaşadıklarımızdan ama 1-2 kişi ile düzeltilecek şeyler ne yazık ki değil

1-2 kişi ile olacak iş değil tabikide. Azot oksitleri bol bol salan, eski model kamyonlara,otobüslere,minibüslere ceza gelmez, cam filmi taktın,sis farı yaktın diye ceza gelir. Hala daha araca bile bakmadan sadece ruhsat ve egzoz pulu kartı ile  işlem yapan ölçüm istasyonları var... Hemde sayıları binler ile ifade ediliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.