Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi)

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Titanium Plus'ı Smart yapmasa daha iyi olacak, ben daha kendi arabasını tanımayan adamdan alış-veriş yapmayı sağlıklı bulamıyorum nedense..

o da birşey mi bazı uyanık geçinenler normal titanyum aracı, X paket diye ilan veriyorlar ! Bunlardan hiç alışveriş yapmamak lazım

@çağlar çetinkaya,

hb falan neyse de

bu jantı f3 e yakıştıramıyorum diyen bendim değil mi? Ne kadar kör müşüm. Yakıştıran yakıştırıyor bak. :D :D :D :D

17 inç olsa bence daha çok yakışacak,beyaz renge bu jant biraz daha çok yakışıyor (bu renge göre)  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Titanium Plus'ı Smart yapmasa daha iyi olacak, ben daha kendi arabasını tanımayan adamdan alış-veriş yapmayı sağlıklı bulamıyorum nedense..

bunu arabayı tanımayanmı yapıyor yoksa alıcı arabayı sıfırıyla karşılaştırabilsin diyemi yapıyor çözemedim ama böyle yapan çok fazla. jantlarada RS yazmış o ayrı mevzu :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bunu arabayı tanımayanmı yapıyor yoksa alıcı arabayı sıfırıyla karşılaştırabilsin diyemi yapıyor çözemedim ama böyle yapan çok fazla. jantlarada RS yazmış o ayrı mevzu :D

kendini akıllı sanıp müşteriyi kandıracağını sanan sazanlar yapıyor bence :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Jant tatli durmus bu renge :)

Birde gecen gun sahibindende 93.000 liraya yeni golf gordum :D

Şaka maka da Dolu focus dizel 80 bin lira oldu :D Otomatik eklesek 85 olacak golf'e az yazmış adam 105 falan olabilir 105 ps ile uyumlu olur :)

Nefisim ya :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şaka maka da Dolu focus dizel 80 bin lira oldu :D Otomatik eklesek 85 olacak golf'e az yazmış adam 105 falan olabilir 105 ps ile uyumlu olur :)

Nefisim ya :D

focusuda 80ps ye düşürsünler fiyatlarla uyum sağlamak için :)   harbi 80 bi mi oldu full focus gider 2010 dizel  audi a4 alırım 80 bine 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Böyle şeylerde var tabi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-fort-focus-1.6-style-plus-paket-132193692/detay

Alet Dizel+Benzin+Lpg yakıtlarından herhangi birisiyle çalışabiliyor demek ki :)

O gün canı ne istiyosa ona göre yakıyo demek ki :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2. araçla komşuyuz iyi mi ? :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Turbo var ama eski nesil. Ve düşük basınçlı sadece yük altında durumu toplamak için

var diyince aklıma geldi kaputun hemen altındakide intercooler sanırım? biz öyle tahmin etmiştik en azından :D 3-4 tane radyatör var arabada :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.