Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi)

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

25 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu said:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-kardesler-otomotivden-2015focus-titanium-1.5-powershift-otomatik-267461574/detay

Ben söyleyecek bir şey bulamadım...

Km ve ekspertiz garantili yalnız :)

Göstergede 166k yazıyor...

Önündekiler nedir yaaaaaa. Swarovski taşmi yapmış bu?. Araba ağlıyo yeminlen yaaaa. :kıhkıh: İşkence görmüş. O boyunluklar nedir? Acaba bu arabanın eski sahibinde Opel Tigra mı  vardı? :kıhkıh::kıhkıh::kıhkıh:

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Benim arabanın hasar kaydı var. Dün, Otokoç'a gittim ve hasar kaydı olan arabaları ne şartlarla aldıklarını sordum. Beyefendiler şöyle diyor;

Arabanın hasar kaydının yarısı, piyasa fiyatından düşüyormuş. Bende, arkadaşlara teşekkür ettim, çok önemli bir bilgi verdiler diye bana.

İşin komiği şu, ben arabam güzel tamir edilsin diye, serviste yaptırıyorum, ama hasar kaydı yüksek çıktığı için araba değer kaybediyor. El insaf be kardeşim. Yani illaki merdiven altı bir tamircide , çıkma parçalarla araba toplatıp, yüksek fiyata satmak lazım, birilerinin canını yakmak lazım. Piyasa bunu istiyor demek ki, insanları aptal yerine koyuyorlar. Bende ilerde arabamı bu şartlarda takasa vereceğime, uygun fiyata bir yakınıma satarım. 

Araba gerçekten güzel tamir edildi, yüksek hızda dümdüz gidiyor, hiçbir sorunu yok, yeniden farklı değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hasar varsa, tamir edilir, bu nedenle de kayıt oluşur. Piyasada bu işi istismar ediyorlar. Ben arabamı çıkma parçalarla toplatsam daha mı değerli olacaktı yani. Öndeki airbagler açıldı, hasar kaydının yarısı airbag zaten. Arabanın şasisinde bir eğilme yoktu, motor kaputu, radyatör, tampon değişti. Hepsi montajlı parça zaten, söküyorsun ve takıyorsun. Arabanın fren balatası değişince nasıl değer kaybetmiyorsa, motor kaputu değişince de değer kaybetmemeli.

2014 model araba, 3-4 sene kullanıp öyle satarım, değer kaybı daha az olur herhalde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Yakup Ç. A., başlığı İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.