Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi)

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

48 dakika önce, Cem Boneval said:

Arkadaşım değil ama arabayı biliyor ve görüyorum. Niyet varsa arayı buluruz... :kıhkıh:

Bu da kardeşim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-2010-model-audi-a4-allroad-2.0-tfsi-quattro-50000-km-260526063/detay/

Çok keyifli bir arabadır Allroad :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Mert Yürüyen said:

allroad çok güzelmiş yahu...:yemek:

allroadun nesi güzel yavv :( 

Sekoya ağacınının kütüğünü alıp köşelerden biraz yontmuşsun gibi. Tamam tarzı var,  çok şey vaat ediyor,  benzersiz,  rafine,  güçlü vs olabilir ama güzel kelimesi çok iddialı kalıyor bence 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 dakika önce, H. Cenk said:

allroadun nesi güzel yavv :( 

Sekoya ağacınının kütüğünü alıp köşelerden biraz yontmuşsun gibi. Tamam tarzı var,  çok şey vaat ediyor,  benzersiz,  rafine,  güçlü vs olabilir ama güzel kelimesi çok iddialı kalıyor bence 

V.Baltacı Cenk Paşa...

en güzel hayallerimin katilisiniz ya... :mad:

ben seviyorum işte, büyük, kocaman, kuvvetli... benim arabamda olmayan herşey gözüme güzel geliyor :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 saat önce, Mertcan Çelik said:

Bu araba varken millet tutturmuş 3.20i ED diye tamam 320'nin MTV avantajı var fakat makina budur be kardeşim, eğer bir gün niyeti BMW'ye bozarsam kesinlikle 328i derim, gerek bile yok ama ufak modifikasyonlarla  M'lere kafa tutar bu alet.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Hakan Saraylı said:

Bu araba varken millet tutturmuş 3.20i ED diye tamam 320'nin MTV avantajı var fakat makina budur be kardeşim, eğer bir gün niyeti BMW'ye bozarsam kesinlikle 328i derim, gerek bile yok ama ufak modifikasyonlarla  M'lere kafa tutar bu alet.

İlk çıktığında pek beğenilmemişti diye hatırlıyorum. Motor çok ağır önden fazla kopuyor vs vs.  320 i (o zaman 180 bg lik 2000 benzinli vardı bir de )  daha dengeli diyorlardı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Valla az önce ben diyecektim buna nasıl güzel diyorsun zevksiz diye. İçimden sanane olum boşver dedim bak içimde kalmadı ahahaha.

alacaaaam, en kötü bir tane focus sw dizel otomatişşş alıcam... 5 tane de çocuk yapacam. oh, bitti gitti. 

48 dakika önce, H. Cenk said:

tarzı var,  çok şey vaat ediyor,  benzersiz,  rafine,  güçlü vs olabilir ama güzel kelimesi çok iddialı kalıyor bence 

al getir garajıma park et dememiş de ne demiş şimdi şair burada...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Mert Yürüyen said:

alacaaaam, en kötü bir tane focus sw dizel otomatişşş alıcam... 5 tane de çocuk yapacam. oh, bitti gitti. 

alınmaz demiyorum. sadece güzel değil diyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Mert Yürüyen said:

Mert büyüksün :)

Önce 5 çocuk sonra da SW fikrine katılıyorum sonuna kadar...

Ama fakat lakin ben 1.de kaldım yahu :)

(Bkn. Hanım beni yaktı, bir daha evlenmek istiyorum)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Hakan Saraylı said:

miilletin 320i ed diye tutturmasının tek sebebi vergi ve yakıt avantajı şayet bende BMW 3 serisi tercih edecek olsam alacağım araç 320i ed  ama BMW 4 serisi beni benden alıyor 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, H. Cenk said:

İlk çıktığında pek beğenilmemişti diye hatırlıyorum. Motor çok ağır önden fazla kopuyor vs vs.  320 i (o zaman 180 bg lik 2000 benzinli vardı bir de )  daha dengeli diyorlardı. 

Pistonlar ve bir kaç parça hariç aynı motor abi nasıl daha ağırmış da öncen kopuyormuş merak ettim. İkisi de 2.0 turbo benzinli. 320i 2.0 184, bu 245, bunun yeni versiyonu da 730i'de kullanılan 255 beygir miydi neydi.

Allroad'un en büyük avantajı süspansiyonunun ayarlanabilir olması, 5 seviyede in çıkı verdi eski modelinde bunda nasıl bilmiyorum da otobanda yere yakın, dağ bayır çayırda suv tadında olması bence çok büyük avantaj :)

2 saat önce, çağlar çetinkaya said:

miilletin 320i ed diye tutturmasının tek sebebi vergi ve yakıt avantajı şayet bende BMW 3 serisi tercih edecek olsam alacağım araç 320i ed  ama BMW 4 serisi beni benden alıyor 

418i de candır :sofeer:

Raporu temiz, sutopunu da severim:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-az-kullanilmis-temiz-arac-259971177/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

307 km/h :cnvr:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2012-yeni-kasa-320i-ozel-300-bg-cok-sade-cok-hizli-265649740/detay

ne yalan söyliyim pek inandırıcı gelmedi. Gerçi 300 beygire çıkıyor 320i'ler de 3 ile başlayan hızlara biraz önyargım var. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.