Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi)

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

adama mail atılmalı bence "bunlarda xenon far yok olamıyor hiç bir versiyonda yok ama sen var yazmışsın. Bu arabanı alırım 6 ay binerim sonrada yeni yasaya göre beni kandırdı bunda xenon yok diye paramı geri alırım " diye..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

adama mail atılmalı bence "bunlarda xenon far yok olamıyor hiç bir versiyonda yok ama sen var yazmışsın. Bu arabanı alırım 6 ay binerim sonrada yeni yasaya göre beni kandırdı bunda xenon yok diye paramı geri alırım " diye..

Mercekliye sonra takmış olabilir öyle görünüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnsan düşünmüyor değil ama böyle hatalı/eksik onlarca belki hatta yüzlerce ilan vardır herhal; uğraşmak zaman kaybı; alacak olan incelerken fark eder ve pazarlık yaparken kullanır... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sahibi hiç yabancı gelmedi bana. [emoji12][emoji12]

215-55- r16 Michelin primacy hp

İlan No: 208512579

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-lastik-215-55-r16-michelin-primacy-208512579/detay

Hakkaten iyi fiyat kaçırılmaması gereken bir fırsat...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sahibi hiç yabancı gelmedi bana. [emoji12][emoji12]

215-55- r16 Michelin primacy hp

İlan No: 208512579

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-lastik-215-55-r16-michelin-primacy-208512579/detay

1 tanesini alsak olmuyor mu abi [emoji1]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İkisinide kullananın yorumu, dsg daha başarılı ( kişisel yorumdur)

Şanzıman yapısı aynı zaten; birinde 1.3 ton klasik motor diğerinde, 1.1 ton turbo motor var kullandıklarında abi :D Arada fark olması çok doğal.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.