Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi)

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

@Doğan Kurban,

Vardı bi firmanın sitesinde ya.

1.0 EB lpg diye aratsan bulursun galiba...  Ama memnunmusun, kaç yakıyor kardeş, çekişi iyi mi bu 1.0 ların diye adamı gıcık etmek istersen amenna... :D

Asıl siz şuna bakın ya...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-lamborghini-sezergrup-tan-lamborghini-gallardo-lp560-4-hatasiz-boyasiz-190017127/detay

Adam Lambo'yu anlatmış bi de yaa.. yok sarı fren kaliperi yok bluetooth... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaporacı nasıl oluyor?

Satıcı arıyorsunuz araç hakkında bilgi alıyorsunuz bilgiler sizi tatmin ediyor almak istiyorsunuz oda araca bir arkadaş daha aradı bugün alacak vs.diyor ciddi alıcıysan kapora gönder v.s gibi birşeyler olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaporacı nasıl oluyor?

kaporaci üç kagitci dolandırıcı oluyor yani..kendine ait olmayan baskasinin aracını ilan veriyor sonra milletten kapora istiyor sonra sizde gonderiyorsunuz , ortada araba yok , dolandiriliyirsunuz çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adamı tanımıyorsun, arabayı görmemişsin niye kapora verirsin ki..

Tamamen seni kapora vermezsen ucuz olan fiyattaki bu arabayı kaçırırsın psikolojisine sokuyor uygun fiyata ilanla.Konuşması da biraz ikna ediciyse yurdum insanı kanıp kaporayı hemen sallıyordur.Bu adamı arayıp sorun aynı şehirdeyiz arabayı görmek isterim diye eminim satıldı gibi cevaplar verecektir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamamen seni kapora vermezsen ucuz olan fiyattaki bu arabayı kaçırırsın psikolojisine sokuyor uygun fiyata ilanla.Konuşması da biraz ikna ediciyse yurdum insanı kanıp kaporayı hemen sallıyordur.Bu adamı arayıp sorun aynı şehirdeyiz arabayı görmek isterim diye eminim satıldı gibi cevaplar verecektir.

aynen aracın şimdiki sahibi ve eski sahibi savcılığa suç duyurusunda bulundular.araç dün akşam saat 18 de ilana düştü .aradım köylü bir amcayla konuştum şasi numarasını istedim misafirlikteyim dedi . Eve geçince göndereyim dedi .bunun üstüne ilandaki satıcı profilini inceledim üyelik tarihine baktım yeni olunca konuştuğum kişi de köylü olunca aklıma soru işareti geldi.yalnız bunlar şebeke şeklinde çalışıyorlar tahminimce telefonu ilk açan farklı 2. aradığımda konuştuğum kişi farklı farklı numaralardan aradığımda hep farklı kişilerle konuştum kısacası ilandaki numarayı başka telefonlara arama aktarma yolu ile yönlendiriyorlar.emin olmak için son aradığımda afyon da arkadaşım olduğunu söyledim kaporayı elden getircek dedim adam afalladı .bunun üstüne plakası açık olduğundan dolayı google amcaya plakayı yazdım aracın önceki sahibine ulaştım.tesadüfen faceten ortak arkadaşımız varmış telden görüştük aracın şu anki sahibine ulaştık sahibinden .com a ilanı şikayet ettik gerekli bilgileri ve evrakları toparladıktan sonra aracın şu anki sahibi ve hüseyin kaz arkadaşım savcılığa suç duyurusunda bulundu olay mahkemeye intikal etti .

Aman dikkat araç alırkende satarkende adamlar bu kaporacılık işini sektör haline getirdiler.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Maşallah iyide çıtır hasarmış be araba namına birşey kalmamış :)

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.