Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kaloriferin geç ısıtması ve elektrikli ek ısıtıcı (PTC)

Doğan Kurban

Önerilen Mesajlar

• 5 ay sonra...
Konuyu uzun zamandir takipteyim. Malum onumuz kış parça bulabilirsem takmaya niyetleniyorum. Parça tedariği konusunda yardima ihtiyacım var. Yardimci olabilecek kimse varmi?

Araç modeline göre parça farklılık gösterebilir bu parçadan iki çeşit var tabi Focus ise
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bugün aracımı tam anlamıyla test etme şansı buldum.Malum 9 gün kadar serviste arızası giderildi.Bu esnada kaloriferin de geç ısıttığını iletmiştim.Kontrol etmişler normal dediler.Fakat işin ilginç tarafı arabamın arızası nedeniyle soğutma suyu tamamen değişti.Bunun etkisindenmidir bilmiyorum ama artık arabam 5 dk geçmeden ılık hava veriyor ve 10 dk çekmeden ciddi ısıtmaya başladı bugün.İlk kez arabamda üşümedim bugün [emoji4]

Hıım acaba antifiriz oranınımı artırdılar?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7412bed9f0b479db37405a70541d9baf.jpgbc5418be4b765cc04824b186192ad369.jpgd267b8123573302b063faf44af6dd7f5.jpgeb5c37b646215900a7b214f40020ba51.jpg
e52b8d218e9ca6b8a5ca924e35219852.jpg

isitici elime ulasti. Bugun montaja koyuldum, fakat yuvaya bir turlu oturtamadim. Torpido kapagini sokmek gereklimi bu islem icin engel oluyorda:)

Ekleme, tum baktigim resimlerde parca bu sekilde takilmis (ornek asagidaki gorsel) lakin ben ne yaptiysam torpido gozu kapaginida sokemedim.

3af598cd6b7fb460b971f8de8565464e.jpg

0ae8255317ded4b7c11ab10ab581c1c0.jpg

ters bir sekilde torpido gozu kapagini sokmeden yuvaya yerlestirmeyi basardim. lakin aklimda kaldi bu sekilde calismasi sorun yaratirmi?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Kerem Bozdoğan o 2 boru varya parlak onların altındaki döşemedin dibine bak. Metal kasaya kadar elinle yokla. Elektrik kabloları orada olmalı.Bir de soketin üstünde bantla sarılı yumağın içinde bcm bağlantı soketi var bak teeee buradan gördüm ben.

Abi müsait bi günde benim aracada bakalım olurmu benimki dizel 2013 trend x
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.