Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 - Philips Xtremevision Amber Intense

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

İlk gördüğümde etkilenmiştim üründen fakat fiyatı yüksek gelmişti fiyat aynı kaldı ama dayanamadım aldım :D Umarım önayak olurum. 

Ürün bu;

2oj7.jpg

Kutudan çıkanlar;

u5y1.jpg

Servis takmaya yeltenmedi klasik servis davranışları. Benimde aklıma elektrikçi bir abim vardı o geldi oda oto elektrikçi bir arkadaşını çağırdı kolay bir işlemmiş ama güvenemedim :) Stop ampülleri değiştirirsem kendim yapıcam :) 

Farın sökülmüş hali;

m2v2.jpg

Ve görüntü bu diadem ampul gibi beyaz olduğundan güzel duruyor kapalıyken 

drq6.jpg

Videolar: 

İlk sağ tarafı taktık farkı görmeniz için ama telefondan mı havadan mı çok parlak oldu anlaşılmıyor pek hava kapalı olunca göz alıyorya ondan 

Bu video çok daha iyi oldu ikiside takılmış hali.

Sonuç olarak biraz pahalı ama güzel bir uygulama oldu videodan fark göremeyen olursa Bmw Audi Mercedes gibi markaların Led sinyalleri nasıl keskin pat pat yanıyor aynı şekil. Birde eski ampüllerden %10 daha güçlü diyebilirim.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

güle güle kullan, dirençleri takmadan denediniz mi?

Teşekkürler;

Denemedim çünkü serviste direk takma ampüller yanar dediler bende hiç riske girmedim ama o dirençlerin bir dezavantajı yok. Özel bir bant çıktı içinden alüminyum folyo gibi onunla arabaya sabitliyorsun metal kısıma ısınma için heralde

Güzel olmuş fiyatı ne kadardı bunların ? :)

110 lira. 

Yurtdışı 40 pound

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler;

Denemedim çünkü serviste direk takma ampüller yanar dediler bende hiç riske girmedim ama o dirençlerin bir dezavantajı yok. Özel bir bant çıktı içinden alüminyum folyo gibi onunla arabaya sabitliyorsun metal kısıma ısınma için heralde

110 lira. 

Yurtdışı 40 pound

bu adamları bu servisler nasıl işe alıyor hayret bişey yahu. direncin dezavantajı ısınması, mesela ben olsam 10dk çalıştırıp kontrol ederdim ne kadar ısınıyor diye. bide gereksiz enerji harcıyorsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu adamları bu servisler nasıl işe alıyor hayret bişey yahu. direncin dezavantajı ısınması, mesela ben olsam 10dk çalıştırıp kontrol ederdim ne kadar ısınıyor diye. bide gereksiz enerji harcıyorsun.

Valla Philips koyduysa bir bildigi vardir dedim :) Isiya dayanikli bir bant belli ve fara degil fotoda gozuken kısma bantladim. Sadece metale temas ediyor. Birde sinyal yani bir fren veya park lambasi olsa tamamda.

Sen onu bunu birak beğendin mi ? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla Philips koyduysa bir bildigi vardir dedim :) Isiya dayanikli bir bant belli ve fara degil fotoda gozuken kısma bantladim. Sadece metale temas ediyor. Birde sinyal yani bir fren veya park lambasi olsa tamamda.

Sen onu bunu birak beğendin mi ? :)

dirençler gerekebilir diye koyulmuştur aracın sistemine göre gerekedebilir gerekmeyedebilir ama %90 zaten focusta gerekiyordur.

videolarda beklediğimi bulamadım açıkçası ama gerçek halini tahmin edebiliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dirençler gerekebilir diye koyulmuştur aracın sistemine göre gerekedebilir gerekmeyedebilir ama %90 zaten focusta gerekiyordur.

videolarda beklediğimi bulamadım açıkçası ama gerçek halini tahmin edebiliyorum.

5-6 kere cektim video ama inan o Honda Accord vardiya beyaz ayni onunla goruntu :yeah:
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güle güle kullan. Güzel görünüyor.

Benim görmeyeceğim, çoğu kişinin de fark bile etmeyeceği bir ışık değişimi için ben bu parayı vermem büyük olasılıkla. Zevktir, tartışılmamalı haliyle...

Tesekkurler :) Zaten fiyati soyledigim herkesten tepki aldim :D ama takildimmida takiliyorum kötü bir huyum var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

park lambalarını bir çeşit gündüz farı gibi daha canlı yapan birşey daha iyi olabilirdi.. ama 4 lüleri çok sık bu şekilde kullanıyorsanız gayet iyi bence..

özellikle sisli havalarda belli eder kendini, kenara park etmek zorunda kalırsınız.

güle güle kullanın

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

park lambalarını bir çeşit gündüz farı gibi daha canlı yapan birşey daha iyi olabilirdi.. ama 4 lüleri çok sık bu şekilde kullanıyorsanız gayet iyi bence..

özellikle sisli havalarda belli eder kendini, kenara park etmek zorunda kalırsınız.

güle güle kullanın

Niye kenara park etmek zorunda kaliyim anlamadim ?

Buarada park lambalari dipsiz ve cok ufaktir bu ampul PY21w hem uymaz. Suan Philips yapti sadece bunu ebayde falan elyapimi gibi 2-3 dolara led ampuller var 12 ledli falan benim taktigimda 2 tane var ama o çin malinin 24une bedel :)

Ürünü arastirirsaniz hal verirsiniz. Geceucusu forumda var

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.