Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Serviste Focus 3'e Alarm Taktırma

Emre Kaçan

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Muhtemelen alarmın kendi kumandası olacaktır.

Hala alarm taktıran var demek. Pratikte bir faydası olacak mı?

bizim burası biraz tenha .Geçenlerde hırsız,komşunun passat cc ' sinin camını kırdı .

Bizdeki amaç zaten ses çıksın yeter.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aracın kumandasından aktif olan sistem var hemde birçok sistem var. Servis takar mı bilmiyorum. Cam kırılınca alarm vermesini istiyorsanız iç kısımda ultrasonik sensör mü ne öyle birşey olan alarm sistemleri var, ondan taktırın.

Yerinizde olsam servise gitmezdim. Cenmax servisleri montaj yerleri var netten araştırın. Telefonla arayıp isteklerinizi söyleyin, fiyat sorun. Serviste her türlü daha fazla rakam çıkacaktır emin olun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aracın kumandasından aktif olan sistem var hemde birçok sistem var. Servis takar mı bilmiyorum. Cam kırılınca alarm vermesini istiyorsanız iç kısımda ultrasonik sensör mü ne öyle birşey olan alarm sistemleri var, ondan taktırın.

Yerinizde olsam servise gitmezdim. Cenmax servisleri montaj yerleri var netten araştırın. Telefonla arayıp isteklerinizi söyleyin, fiyat sorun. Serviste her türlü daha fazla rakam çıkacaktır emin olun.

250 tl serviste 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Servisin 250 liraya taktığı alarmdaki özelliklere sahil olan alarmı dışarda 100, maximum 150 liraya taktıracağınıza eminim. 250 liraya iç sensörlü, yedek akülü üst sınıf bir alarm takıyorlar Antalya Sanayide.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

http://www.aliexpress.com/item/Canbus-Car-alarm-system-for-FORD-FOCUS-Same-function-as-Original-Alarm-fit-for-2010-2012/1440628402.html

Bu ürünü tavsiye ederim. Sadece darbe ve kapı açılma algılaması vardır. Montajı çok kolaydır. OBD2 soketine takılır.

Aracın kornasını sesli alarm olarak kullanır. İstenilirse harici siren için ucu vardır.

Ayrıca araç kapılarından biri açıldığında dörtlüleri yakar. Orjinal kumanda ile kullanılır. Alarm devredeyken uyarı ışığı da var.

Bu üreticinin doğrudan satışı. Ben bu firmanın Toyota için ürünlerinden hemen hemen hepsini test ettirmiştim.

Ford için olanını da kendi mühendisleri Türkiye'ye gelip burada test ettiler (araçlar farklı olduğu için). O nedenle sayfalarında Türkiye pazarı için denenmiştir, uygundur yazıyor.

Buradaki temsilcileri regi ltd. Ticari marka olarak Cyclone kullanılıyor.

(Ürün sayfasında SPEED LOCK özelliği var diye yazıyor ama yok. Ben Çin'deki teknisyenlerle görüştüm olmadığını söylediler.)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

http://www.aliexpress.com/item/Canbus-Car-alarm-system-for-FORD-FOCUS-Same-function-as-Original-Alarm-fit-for-2010-2012/1440628402.html

Bu ürünü tavsiye ederim. Sadece darbe ve kapı açılma algılaması vardır. Montajı çok kolaydır. OBD2 soketine takılır.

Aracın kornasını sesli alarm olarak kullanır. İstenilirse harici siren için ucu vardır.

Ayrıca araç kapılarından biri açıldığında dörtlüleri yakar. Orjinal kumanda ile kullanılır. Alarm devredeyken uyarı ışığı da var.

Bu üreticinin doğrudan satışı. Ben bu firmanın Toyota için ürünlerinden hemen hemen hepsini test ettirmiştim.

Ford için olanını da kendi mühendisleri Türkiye'ye gelip burada test ettiler (araçlar farklı olduğu için). O nedenle sayfalarında Türkiye pazarı için denenmiştir, uygundur yazıyor.

Buradaki temsilcileri regi ltd. Ticari marka olarak Cyclone kullanılıyor.

(Ürün sayfasında SPEED LOCK özelliği var diye yazıyor ama yok. Ben Çin'deki teknisyenlerle görüştüm olmadığını söylediler.)

güzelmiş, ilerde alabilirim teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sonradan çift kilit uygulanabilir mi acaba?

kilit motorlarını değiştirmek lazım, 500 küsüre almıştı babam. ümit abi 275 gibi bişey demişti. değmez.

Orjinal alarm modülünü düşün... :) Hafızanı zorla :)

kim uğraşçak onla?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.