Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

@Yakup Çağatay,

Lansman jantının fiyatı uygun aslında.  17 (Ozan'ın dediği) jantın fiyatıda uygun. Ama C-Max Tit+X in jantları neden bunlardan daha pahalı oluyor. Bir ara sordum da 3000 tl gibi bir fiyat vermişlerdi. 

O çünkü böyle opsiyon değil. Birde bundan sonra sorarsan eğer iyi olur, ucuzlamış olabilir. Eskiden bulunmuyordu kolay kolay

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Senin beğendiğin 17'' jant'da 1490 tl takımı kdv'li. Nasıl sence?

Orjinal jant icin oldukça güzel fiyat.

@Yakup Çağatay,

Lansman jantının fiyatı uygun aslında. 17 (Ozan'ın dediği) jantın fiyatıda uygun. Ama C-Max Tit+X in jantları neden bunlardan daha pahalı oluyor. Bir ara sordum da 3000 tl gibi bir fiyat vermişlerdi.

Yakupun dediği gibi o yedek parça bunlar aksesuar. Bizim tit jantlarina 500 demişti mesela(tahmin olarak)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yazıyor ya oolummmm heyecandan hemen hesap yapmış :D iyi bak iyi :D

Az çok taniyosun beni :D Ben arabayi aldigimin 2. haftasi himpekse sormustum 1800 demislerdi. Otosan 1800 diyorsa onlar 1500e verir mi ?

Birde arabayi sifirken alirkenki fiyatlar mi bunlar ? Yani sonradan fiyatlar degil mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az çok taniyosun beni :D Ben arabayi aldigimin 2. haftasi himpekse sormustum 1800 demislerdi. Otosan 1800 diyorsa onlar 1500e verir mi ?

Birde arabayi sifirken alirkenki fiyatlar mi bunlar ? Yani sonradan fiyatlar degil mi ?

Hepsi sonradan. Himpeks de varsa olabilir ama artık oradan almanın anlamı yok millete yalvar bekle felan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bildiğimiz armster 2 değil mi bu kolçak ? Montajı ve montaj maliyeti ne olur acaba bilgi alıp öğrendikten sonra eğer armster ise netten alıp kendimiz montaj yapsak daha ucuza kapatırız.

Bu başlıkta bu konuyu tartıştık,yazdık lütfen inceleyiniz. armster değil.

@Yakup Çağatay,

Lansman jantının fiyatı uygun aslında.  17 (Ozan'ın dediği) jantın fiyatıda uygun. Ama C-Max Tit+X in jantları neden bunlardan daha pahalı oluyor. Bir ara sordum da 3000 tl gibi bir fiyat vermişlerdi. 

C-max tit-x jantının fiyatı kdv dahil 2250 tl

Orjinal jant icin oldukça güzel fiyat.

Yakupun dediği gibi o yedek parça bunlar aksesuar. Bizim tit jantlarina 500 demişti mesela(tahmin olarak)

Focus 16 titanium jantı kdv'li 2050 tl

Focus 16 style jantı kdv'li 1930 tl

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.