Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Amma meraklısı var bu kolçağın...

En güzelinden kolçak budur bence, 30-40 TL taş çatlasın:

Yuvarlak-dekoratif-salon-yast%C4%B1k-tas

Güzel fikir kılıflara uygun renkle kırlent alabilirim servislerde dandik çin malı iğreti kolçağa 300 tl vereceğime bunu alırım uyuya uyuya pardon rahat rahat yolculuk yaparım... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben serviste kolcak taktirdim hicde fena olmadi.usb kapanacagi icin kablo ile uzatilip kolcaga monte edildi hos oldu.eger uzerine abanmazsaniz bayagi saglam abanirsanizda kirilirmis gibi bir ses geliyor bakiyorsunuz hic bisey yok bence gayet güzel

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben serviste kolcak taktirdim hicde fena olmadi.usb kapanacagi icin kablo ile uzatilip kolcaga monte edildi hos oldu.eger uzerine abanmazsaniz bayagi saglam abanirsanizda kirilirmis gibi bir ses geliyor bakiyorsunuz hic bisey yok bence gayet güzel

Bir iki resim isteriz.....

Bu arada hayırlı olsun.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araciniz style mi ? Bende dusunuyorum fakat aracim style oldugu icin doseme rengi uyumu sart yoksa eğreti ve itici duracaği kesin.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.