Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yenilenen Nissan Qashqai

Kutluhan A.

Önerilen Mesajlar

Yenilenen Qashqai 2014'te trafikte olacak . 1,2 115 PS, 1,6 150 PS benzinli motorlar ve 1,5 ve 1,6 dCi dizel motorlara sahip olacakmış. Akıllı park yardım sistemi, ön çarpışmadan kaçınma, trafik işaretleri tanıma sistemi gibi bir çok özellik yer alıyor. (Bayağı tanıdık geldiler :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hyundai ix35'in çakması olmuş.
Arka tasarım tam bir felaket. Mitsubishi ASX'e benzeyen bagaj kapağı, Ford Focus'tan alınan stop farları ne alaka?.
Genel hatları bana ix35'i anımsatıyor. Bolca kullanılan plastik kaplamalar son derece kötü.

İc tasarimi beğendim.

http://www.youtube.com/watch?v=Mi1-yyDw608

hüseyin koç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Özgün tasarım yakalamak çok zor artık.. Her yer araba kaynıyor.. Ne yaparsanız yapın mutlaka benzeyecek. Sonuçta arabaların hepsinin ana hatları aynı. O yüzden şuna benzemiş muhabbeti bence gereksiz. Qashqai'ye  gelirsek arkası çok basit içi çok güzel... Önüde güzel..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizde çok tuttu, Engin'in de yazdığı gibi sınıf lideri.

Motorlar ve yürüyen aksamda sorun yok, ama çok öne çıkan bir şey de yok.

1.6 dCi 130 PS motor ve 4x4 versiyonu ilginç olabilir belki, o da 80.000 TL civarında üstelik seri sonu.

Benim için gereksiz bir sınıfın ruhsuz bir aracı, araziye gelmez, iç mekan genişliği desen yok, biraz yüksekte oturmak isteyenlerin sevdiği türden de bu arabada ne bulurlar anlamam. 

Bu arada renk de araba da bence çirkin...

Nissan-Qashqai-2014-729x486-631f3cdcd01a47dd.jpg

Nissan-Qashqai-2014-729x486-634c277d6b386f71.jpg

Nissan-Qashqai-2014-729x486-4f499bc43471597a.jpg

Nissan-Qashqai-Cockpit-729x486-ce289a57980fe77b.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 November 2013 - 07:27 tarihinde, Cem Boneval yazdı:

Bizde çok tuttu, Engin'in de yazdığı gibi sınıf lideri.

Motorlar ve yürüyen aksamda sorun yok, ama çok öne çıkan bir şey de yok.

1.6 dCi 130 PS motor ve 4x4 versiyonu ilginç olabilir belki, o da 80.000 TL civarında üstelik seri sonu.

Benim için gereksiz bir sınıfın ruhsuz bir aracı, araziye gelmez, iç mekan genişliği desen yok, biraz yüksekte oturmak isteyenlerin sevdiği türden de bu arabada ne bulurlar anlamam. 

Bu arada renk de araba da bence çirkin...

Sadece bizde değil avrupada da çok tutuldu. Avrupada genelde en çok satan ilk 10 model içinde 

Ben aracın arkasını ix35e, iç görünümünü biraz sportage a bahsettim. 

Arabada tek beğenmediğim yer ön sis farları. Biraz düdük gibi olmuşlar. Onun dışında bence yine gayet güzel 

Güncel 1.6 dizel 4x4 versiyon 86 bin de kampanya ile 79 olmuş. Yeni kasada 100ü bulur herhalde. Ayriyetten daha da düz vites..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.