Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ufak Bir Kaza. Boya Için Yardım.

Umut Akbaba

Soru

Merhaba. Geri gelirken dikkatsizliğime geldi arka tamponun sol arka köşesini bahçe duvarına vurdum. Çok bir şey yok. Fakat hep gözüme çarpıyor. İçine göçüp geri çıktı tampon. Bazı kısımlarda boya atmaları var. Çoğu yerde de boya çatlağı oluştu. Alt difüzörün tırnakları kırıldı galiba oynuyor. Birde alttaki reflektör kırıldı. Otokoç 450 tl fiyat söyledi. Bir tanıdığımızda 250 tl ye hallederim dedi. Sizce nerde yaptırmak daha mantıklı ?

tk3d5.jpg

tk3k4.jpg

tk3lk.jpg

Uzaktan da böyle..

tk3n4.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

artık kaza durumunda trafik sigortası çok artıyor, trafik sigortasına 850tl ödüyorum bu sene, geçen sene 800tl lik hasar ödemesi yapılmıştı...

Onda hasarında önemi var ama bu sene çok arttı trafik sigortası. Hasarsızlığı olan arkadaşıma 1-2 hafta önce 34 plaka 700 liraya yapmışlar.

Dedim ki biz 500-600 liraya kasko yapıyoruz 50 bin liralık araçlara :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Onda hasarında önemi var ama bu sene çok arttı trafik sigortası. Hasarsızlığı olan arkadaşıma 1-2 hafta önce 34 plaka 700 liraya yapmışlar.

Dedim ki biz 500-600 liraya kasko yapıyoruz 50 bin liralık araçlara :)

Aklıma gelirse cmaxinkine bakarım sigortayı neler etkiliyor bilmiyorum ama muadil sayılır herhalde.

merak ettim indim baktım :) 319tl imiş marphe sigorta benim ki anadolu. kapsam kısımları aynı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kişisel kanaatime göre serviste boya yaptırılmaz. Adamlar zaten herşeyi sallamasyon yapıyor. El kadar yer için komple boya atıyor. Üstüne standart boyayı vurup geçiyor. Sonuç bariz renk farkı.

Boyanacaksa işin ehli şart.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

öncelikle geçmiş olsun birini yaptırırsın diğeri patlar benim 2 aylık arabama çöp arabası sürttü nazarlık dedik :(

Çok teşekkürler.

Kişisel kanaatime göre serviste boya yaptırılmaz. Adamlar zaten herşeyi sallamasyon yapıyor. El kadar yer için komple boya atıyor. Üstüne standart boyayı vurup geçiyor. Sonuç bariz renk farkı.

Boyanacaksa işin ehli şart.

Aynen öyle. Ben otokoç İstinye'ye de söyledim. Ben sadece bir tampon boyatmaya 500 tl vermem dedim. Dışarda boyatmayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Servise mi sordun abi ?

Hayır sanayide tavsiye üzerine gittiğimiz bir yer.

Ayrıca bir not düşeyim benim puntonun kapı kolları boyasizdi Abi'm dediğim servise kac kere söyledim boyayalım diye boyamadı er yada geç atar dedi ama baskalarına cok boyadı forumda sanayide boyatanda cok oldu ama attı diyeni gormedim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.