Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Arac Tavsiyesi

Feti Ercan

Önerilen Mesajlar

Focus titanium x arabami iki gun once satmis bulunmaktayim.dizel punto,yeni chevrolet aveo, hyundai i20, ford fiesta, ibiza gibi dizel modeller arasinda kaldim.max fiyatim 28-30 milyar.bunlarun hangisini almami onerirsiniz.baska model tavsiyesi de alabilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Samimi olmak gerekirse 25 bin tl ustune cikmak istemiyorum fiestanin ise en son kasanin bir alti var collection onlar hosuma gidiyor ama icicok basik. Cok fazla bir beklentim yok 25 ustune cikmadan duzgun bir aracda yok. Baya karasiz kaldim 24 milyara collection fiesta ve active punto var puntoya hiz sabitleyici takilabiliyor ve ici daha genis. Karasizlik basa bela

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben olsam focus satıp da başka marka önerisi isteyenlere cevap vermezdim. Derdim ki" fiat,chevrolet,seat vb forumlarda derdine çare aramalısın"

Yani şimdi oturup da Gül gibi Focusum varken başka marka mı önereceğim? Olmaz... Sevsinler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben olsam focus satıp da başka marka önerisi isteyenlere cevap vermezdim. Derdim ki" fiat,chevrolet,seat vb forumlarda derdine çare aramalısın"

Yani şimdi oturup da Gül gibi Focusum varken başka marka mı önereceğim? Olmaz... Sevsinler...

Ne alaka ?

Burayı kuranların neden yaptığına bakmak lazım. Siz tavsiye etmezseniz yorum yapmazsınız olur biter.

Sınırlamayın bilgiyi.

Teşekkürler

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus titanium x arabami iki gun once satmis bulunmaktayim.dizel punto,yeni chevrolet aveo, hyundai i20, ford fiesta, ibiza gibi dizel modeller arasinda kaldim.max fiyatim 28-30 milyar.bunlarun hangisini almami onerirsiniz.baska model tavsiyesi de alabilirim.

aracınızi kaca verdiniz aceba? 25-27bine yine focus 2 2006 model alabilirsiniz .bunun disinda seat leon lpg li önceki kasa 27-28e düşünebilirsiniz
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aracınızi kaca verdiniz aceba? 25-27bine yine focus 2 2006 model alabilirsiniz .bunun disinda seat leon lpg li önceki kasa 27-28e düşünebilirsiniz

Bende istemezdim tabiki satmayi ancak sartlar zorladi. Derdime diger forumlarda da care ariyorum ama sizlerin goruslerinide almak istedim. Daha once focus 2 vardi lpg subap arizasi verdi o yuzden sogudum lpg olayinden lpg li focus almam ama leonda durum nasildir bilmiyorum. Cok fazla km yapmiyorum yeni bir soru olarak dizel dar bir arac mi yoksa lpg li genis bir arac mi?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu saatte hitler motor diye tabir edilen 1.6 atmosferik ben öneremem. Dizel punto en mantıklı seçenek gibi görünmekte. i20 şirket arabası olarak kullanılabiliyor çok kötü değil diyorlar da detayını bilmiyorum malesef.

@, "Ironi"nizden sonra konu ile ilgili yorum veya fikir verseydiniz problem olmazdı da sadece "ironi" için ileti yazmanızı ben malesef doğru veya mantıklı bulmuyorum. Tabi kötü bir niyetiniz olduğunu da düşünmüyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yazdığın araçlar arasından seçim yapılacaksa punto bir de beyaz ve skydome lu olursa tadından yenmez,ama bütçe açısından tercih isterseniz 2004-2005 kasa honda civicler var çok şık buluyorum ben o kasayı özellikle bordo renk ve bej iç döşemeyi..Hayırlı olsun şimdiden

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.