Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Gençlere Ekonomik Hothatch

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Bu aksam bu arabayi gordum yesilkoyde mesaj attim adama burda oturuyorsaniz arabayi gorebilirmiyim diye :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-hatasiz-cupra-panoramik-tavan-plusdsg-135213219/detay

2 tane makyajli var biri bu zaten

Resim eklendi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ve içinden nefret ettigim arabalardan
BMW çatılına geçtikten sonra zaten iyi olan sürüş dinamikleri daha da düzeldi, bir de mükemmel motorlar eklendi, yani tarzı olan ama ucuz olmayan bir araba. 

Tek sorun ne kadar sürüşünü beğensem de sürekli o kokpite bakmam ve buna tahammül edebilmem mümkün değil., bu yüzden hep klasman dışı oldu. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Bilmem ki ver :D ford değilse alalım :zha: ulu orta soruyorsun çakallll 

hahaha :D Emrivaki yapıyorumki izin ver diye :D İbiza cuprayla ilgili 2-3 link koyuyorum sorun olursa direk kaldır sorun değil benim için you know me :)

http://www.seatclubturkey.com/ibiza/36771-06-ruh-20-cupra-yollarda-ilk-izlenimlerim.html

http://www.seatclubturkey.com/fotograflarimiz/39259-angaranin-baglari-buklum-buklum-cupralari.html

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Konuyu açali nerdeyse 1 ay olacak aklim fikrim bunda ya :D

Bu rengi nerdeyse gormemistim hic ilk bugun gordum bir forumda aklimda bu rengi alip jantlari aynalar gibi piano black boyatmak vardi bu arkadas nerdeyse yapiyormus plastidiple yesilimsi bir renk yapmis.

Resim eklendi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yandan boyle top gibi :D ama one bir lip ve arkaya spoilerle zupper olur :yeah:

Valide bu fikrimi sacma buldu senin arabayi satip bunu mu alican dedi ama teknik detaya girmedim

Biraz basit bakıyorlar. Babama kalsa sedan tüm arabalar hatchback tüm arabalardan daha iyi yol tutuyor, uzun yolda daha rahat ettiriyorlar mesela :)

En büyük fark bu durumda hız mesela da o çok belirtilmesi faydalı sonuçlanabilecek bir kriter değil malesef  :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biraz basit bakıyorlar. Babama kalsa sedan tüm arabalar hatchback tüm arabalardan daha iyi yol tutuyor, uzun yolda daha rahat ettiriyorlar mesela :)

En büyük fark bu durumda hız mesela da o çok belirtilmesi faydalı sonuçlanabilecek bir kriter değil malesef :kıhkıh:

Annem o tepkiyi verince annecim bunda olay motor sanziman ikilisi dedim gecistirdim :) Dogus ekim sonunda 7 tane cupra gelicek demisti yarin aricam bakalim gelmisse bi canlisini gorelim binelim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.